Lidl opublikował najnowszą gazetkę, z ofertą ważną od dzisiaj (25 listopada) do niedzieli. Promocje i przeceny, jakie proponuje sklep, biją na głowę wszelkie wyobrażenia.

Lidlowe ceny często robią wrażenie, ale oferta na najbliższe dni, związana z trwającym Black Week w Lidlu, to prawdziwy rekord obniżek. Wybraliśmy najciekawsze promocje.

Lidl: oferta ważna od 25 do 27/28 listopada 2021

Sklep zastrzega, że oferta prezentowana w gazetce obowiązuje od dzisiaj do 27 albo 28 listopada lub do wyczerpania zapasów. Warto więc się pośpieszyć, żeby skorzystać z interesujących nas przecen.

Osoby, które zastanawiają się, czy kupić słodycze, czy owoce, nie muszą się więcej wahać. W Lidlu promocja obejmuje i jedne i drugie.

Pomarańcze kupimy 50% taniej, za 2,99 zł/kg, a polskie jabłka XXL już za 1,49 zł/kg, także z 50 % obniżki. Za to duże czekolady Milka zostały objęte promocją „Kup 3, zapłać 41% mniej” (6,99 zł/sztukę).

Posiadacze aplikacji Lidl Plus także mogą liczyć na dodatkowe obniżki: wszystkie produkty marek Vemondo i Danone zostały dla nich objęte promocją „1+1 GRATIS”.

Promocja „1+1 GRATIS” tyczy się zresztą wielu innych marek – objęto nią też produkty Colgate, lodów Gelatelli i Tymbark.

Wielbiciele mięsa także znajdą coś dla siebie. Filet z piersi kurczaka marki Rzeźnik 44% taniej, już za 9,99 zł/kg. Z kolei uda lub podudzia z kurczaka tej samej firmy 20% taniej – za 12,70 zł/kg.

Źródło: lidl.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”