Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niebywała wiadomość dotarła do polskich mediów. Chodzi o córkę Meghan Markle, młodzi rodzice podjęli decyzję ws. imienia
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 14.05.2021 19:43

Niebywała wiadomość dotarła do polskich mediów. Chodzi o córkę Meghan Markle, młodzi rodzice podjęli decyzję ws. imienia

meghan markle
fot. East News/SPLASH NEWS

Już niedługo Meghan Markle i książę Harry powitają na świecie swoje drugie dziecko. Para spodziewa się córeczki, dla której prawdopodobnie wybrali już imię. Brytyjskie media i bukmacherzy obstawiają, że dziewczynka otrzyma imię Philippa, na cześć zmarłego księcia Filipa.

Ciąża Meghan Markle od początku wzbudzała wiele emocji nie tylko na Wyspach, ale na całym świecie. Im bliżej porodu, tym coraz więcej mówi się o córce pary. Teraz cały świat głowi się nad imieniem dziewczynki.

Jakie imie otrzyma córka Meghan Markle?

Bukmacherzy i brytyjskie media obstawiają, że córka Meghan Markle i księcia Harry’ego otrzyma imię Philippa. Zakłady, jak będzie się nazywało dziecko słynnej pary, ruszyły, jak tylko ujawniono jego płeć.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy typów było kilka, wszystko się jednak zmieniło po śmierci księcia Filipa. Wiele osób twierdzi, że Meghan i Harry nazwą swoją córeczkę Philippa, jako hołd dla świętej pamięci księcia Edynburga.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Opinia, że imię Philippa może wygrać, zyskuje na popularności i jesteśmy coraz bardziej przekonani, że to może być to – mówiła Jessica O’Reilly z firmy Ladbrokes.

Wśród typowanych wcześniej imion pojawiały się takie, jak: Allegra, czy Alexandria. Imiona na literę A były faworytami, gdyż bukmacherzy sądzili, iż młodzi rodzice będą chcieli nawiązać do imienia syna – Archiego.

Na co ostatecznie zdecydowali się Meghan i Harry będziemy musieli poczekać do szczęśliwego rozwiązania. My już nie możemy się doczekać

Uważacie, że Philippa to słuszny wybór?

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

  1. Minister zdrowia właśnie ogłosił, zacznie się w poniedziałek. Kolejne zmiany dla tysięcy Polaków
  2. Przemek Kossakowski powiększył usta i zrobił sobie botoks, pod skórą ma nici. ,,W końcu mogłem się poczuć się piękny”
  3. Policjant popłakał się przed kamerami. ,,My, dorośli, zawiedliśmy”

Źródło: viva.pl