Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niebywała wiadomość i to właśnie teraz. Uczniowie polskiego liceum przygotowali dla Rafała Brzozowskiego wzruszającą niespodziankę
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 20.05.2021 22:21

Niebywała wiadomość i to właśnie teraz. Uczniowie polskiego liceum przygotowali dla Rafała Brzozowskiego wzruszającą niespodziankę

Rafał Brzozowski
TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski już niedługo wyjdzie na scenę Eurowizji. Muzyk otrzymał niesamowite wsparcie. W internecie pojawił się film ze specjalnymi życzeniami dla reprezentanta Polski.

Rafał Brzozowski mimo początkowych problemów jednak wystąpi na żywo podczas II półfinału tegorocznej Eurowizji. Przez wykrycie u jednego z członków polskiej delegacji koronawirusa, istniało ryzyko, że piosenkarz nie będzie mógł wystąpić osobiście podczas dzisiejszego półfinału.

Choć wiemy już, że Brzozowski wystąpi na żywo, to niestety według wielu osób nie ma on zbyt dużych szans na dotarcie do finału Eurowizji, a tym bardziej zwycięstwo. Jednak uczniowie jednej ze szkół nie tracą nadziei do samego końca.

Rafał Brzozowski otrzymał niesamowite wsparcie

W Polsce nie brakuje fanów Eurowizji, którzy śledzą każdy konkurs od wielu lat. Oczywiście część z nich zawsze trzyma mocno kciuki za naszych reprezentantów, a inni opierają się na tym, który występ bardziej przypadł im do gustu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jednak uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim mają już swojego faworyta i jest nim właśnie Rafał Brzozowski. Opublikowali nawet specjalny film, na którym trzymają transparenty z nazwiskiem muzyka i życzą mu powodzenia.

Co ciekawe, Rafał Brzozowski sam uczęszczał do tej szkoły i w 2000 roku zdał w niej maturę. Dodatkowo muzyk nie zerwał kontaktu z placówką i wspierał ją, fundując między innymi nagrodę dla zwycięzcy konkursu talentów. Zasiadł nawet w jury.

Nigdy nie odmówił, kiedy prosiliśmy go o wsparcie. Zjawiał się uśmiechnięty i pełen zapału do działania – wyznała dyrektorka szkoły Teresa Popielak.

Rafał Brzozowski bez wątpienia odczuwa teraz nie lada stres, a takie wsparcie ze strony uczniów jego liceum na pewno doda mu otuchy i przede wszystkim odwagi.

Rafał trzymamy kciuki – słyszymy na nagraniu

Zobacz wideo i zdjęcie:

Rafał Brzozowski

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

  1. Lekarze alarmują. Ogromna fala zachorowań na nowotwory
  2. ,,Rolnicy. Podlasie”: Dumny Andrzej przekazał wspaniałą wiadomość. Długo czekał, w końcu mógł się pochwalić
  3. Wyszło na jaw, co dzieje się z Beatą Tyszkiewicz. Córka nie może nic zrobić

Źródło: pomponik