Podczas koncertu doszło do wzruszającej sceny. Dawid Kwiatkowski zaprosił na scenę pewne małżeństwo. Jeszcze niedawno zatańczyli swój pierwszy taniec do jego piosenki, a teraz stanęli u boku swojego idola. Zrobili absolutnie wyjątkowe show. 

Dawid Kwiatkowski to doceniany i niezwykle utalentowany piosenkarz, autor wielu hitów, które wraz z nim śpiewają pod sceną oczarowani wielbiciele. Artysta słynie jednak nie tylko ze swojej muzyki, ale także z niezwykłej więzi z fanami, którą utrzymuje zarówno w mediach społecznościowych, jak i na żywo.

Już nie po raz pierwszy na Instagramie pojawiło się nagranie z koncertu, które sprawiło, że niejednej osobie zrobiło się ciepło na sercu. Przed oczami publiczności rozegrało się nieoczekiwane show.

Dawid Kwiatkowski zaprosił na scenę małżeństwo. Fani nie mogli opanować wzruszenia

Kilka tygodni temu media obiegł niezwykły film. Dawid Kwiatkowski wyskoczył z wozu i z naręczem kwiatów ruszył w stronę sali bankietowej, na której odbywało się wesele. Traf chciał, że wielka fanka artysty w dzień jego koncertu miała swój ślub, jednak nie przeszkodziło jej to w spotkaniu z idolem, który… w środku nocy sam pojawił się na uroczystości.

Oczywiście nie zabrakło komentarzy, według których postawa wokalisty była „grą pod publiczkę”, jednak fakt jest faktem — młodzi z pewnością do końca życia nie zapomną tej chwili.

Teraz za sprawą piosenkarza kolejna para będzie miała co opowiadać swoim potomkom. Podczas jednego z ostatnich koncertów u boku gwiazdora pojawiło się pewne małżeństwo.

Podczas koncertu dowiedziałem się, że ta para jakiś czas temu tańczyła swój pierwszy taniec do mojej piosenki – wyjaśnił Dawid Kwiatkowski. – Tego jeszcze na scenie nie mieliśmy, a więc…?

Artysta zrobił miejsce zakochanym, którzy na oczach całej publiczności… zaprezentowali swój taniec, wzbudzając entuzjazm wśród widzów. Takiego show nikt się nie spodziewał. Młodzi wirowali w tańcu, a Dawid Kwiatkowski, stojąc skromnie z boku wykonywał jeden ze swoich największych hitów — „Idziesz ze mną”.

Po wszystkim wokalista stanął pomiędzy małżonkami. „Panna młoda” otrzymała różę, a publiczność zawyła z zachwytu i zaczęła skandować „Gorzko! Gorzko!”, kiedy Dawid ze sceny „ogłosił ich mężem i żoną”.

– Przepiękny moment! Przepiękny koncert!

Chłopie to jest kolejny dowód na to, że twoje koncerty, na których dzieje się NIESAMOWITA MAGIA są nieprzewidywalne i wszystko może się zdarzyć! – komentowani wzruszeni fani.

Pod nagraniem pojawiło się nawet podziękowanie od… nieoczekiwanej bohaterki nagrania.

Marzenie, o którym nawet nie śmieliśmy marzyć… Spełniło się. 

Dawid Kwiatkowski
fot. instagram.com/kwiatkowsky
Dawid Kwiatkowski
fot. instagram.com/kwiatkowsky

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Syn Zenka Martyniuka oświadczył się ukochanej. Daniel Martyniuk szykuje się do drugiego ślubu
  2. Dramat Piotra Gąsowskiego na lotnisku. Ciężko uwierzyć, jak go potraktowano. „Miało być pięknie”
  3. Edyta Górniak musiała pilnie interweniować ws. syna. Allan potrzebował pomocy specjalisty

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl