Niedźwiedź zareagował w nietypowy sposób na kobietę, która postanowiła się z nim zaprzyjaźnić i zaczęła mu machać ze swojego samochodu. Nikt się tego nie spodziewał. Nagranie jest niesamowite. 

Nie często widzimy niedźwiedzia siedzącego sobie spokojnie za płotem, jednak komu z nas przyszłoby na myśl, aby się zakolegować i zacząć do niego machać. Ta kobieta stwierdziła, że spróbuje. Niedźwiedź ją zaskoczył!

Niedźwiedź zareagował na machanie kobiety

Kobieta jechała autem na miejscu pasażera, gdy nagle zauważyła siedzącego za płotem, jednak wciąż przy drodze, niedźwiedzia. Postanowili się zatrzymać i pomachać do wielkiego zwierzęcia, który waży aż 150 kg. Jego reakcja ich zaskoczyła!

niedźwiedź
fot.olygamefarm.com

Niedźwiedź okazał się bardzo kulturalnym zwierzęciem, bez chwili wahania podniósł się do siadu i odmachał kobiecie. Widać było, że wie co robi. Filmik chodź trwa tylko 6 sekund jest bardzo uroczy. Internauci są zakochani. Wideo ma ponad 19 milionów wyświetleń!

Dlaczego niedźwiedź siedział przy ulicy?

Wiele osób, które obejrzało filmik zaczęła się zastanawiać skąd wziął się tam ten niedźwiedź. Okazało się, że miejsce to nazwane jest Olympic Game Farm i znajduje się w Waszyngtonie. Kobieta nie jest pierwszą osobą, której niedźwiedź odmachał.

Niedźwiedzie na tej farmie są dość znane z tego, że machają do ludzi przejeżdżających obok nich samochodem. Poza niedźwiedziami są tam także inne zwierzęta. To dość nietypowe zoo. Sprawdźcie sami!

Nietypowe zoo w Waszyngtonie

Niedźwiedzie nie są jedyną atrakcją w tym zoo. Główne założenie jest takie, że zwierzęta chodzą wolno, natomiast my jedziemy samochodem obok nich i możemy podziwiać je w nieco bardziej „naturalnym” otoczeniu niż w standardowym zoo.

niedźwiedź
fot.spokesman.com

Często zdarza się także, że zwierzęta podchodzą bardzo blisko do samochodów, a nawet wkładają do środka głowy przez otwarte szyby, aby zobaczyć, co się dzieje. Na szczęście ten niedźwiedź tego nie próbował, bo mogłoby to się skończyć niebezpiecznie. 

ZOBACZ WIDEO:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Psy zapadają na tajemniczą chorobę. Zabiła już kilkadziesiąt osobników
  3. 6-letni chłopiec został zapytany dlaczego psy żyją mniej niż ludzie. Udzielił wzruszającej odpowiedzi
  4. Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi
  5. Niemowlak obudził psa swoim gaworzeniem. Reakcja zwierzaka nagrała się w ukrytej kamerze, matka miała łzy w oczach
  6. Zobaczyła, co pies robi jej śpiącemu dziecku. Natychmiast wyciągnęła telefon i zaczęła nagrywać
Poprzedni artykułJakie sukienki do pracy są najlepsze? Najmodniejsze stylizacje do biura
Następny artykułTata co roku przez 29 lat robił sobie zdjęcie z synem. Ostatnie z nich chwyta za serce
Redaktorka działu zwierzęta w lelum.pl. Miłością do zwierząt zarażona zostałam już od małego i odkąd mogę pomagam tym mniejszym i słabszym. Prywatnie jestem mamą suczki o imieniu Foxy.