Niegrzeczni chłopcy okazują się… grzeczni? Zdziwieni? My też! Weźcie głęboki oddech i przygotujcie się na wielkie zaskoczenie. Pędzimy do Was z wyjaśnieniami! Badania dowodzą, że „łobuzy” uprawiają seks znacznie rzadziej, niż myślałyście!

Podobno z miłymi chłopcami zakłada się rodzinę, a z niegrzecznymi chodzi się do łóżka. Czy tak jest na prawdę? 

Kobiety pociąga pewność siebie, niezależność i spontaniczność. Takie cechy reprezentują niegrzeczni chłopcy. Kultura masowa stawia na piedestale wizerunek zbuntowanych mężczyzn określając ich potocznie „bad boys”. Najnowsze badania pokazują, że nie do końca taka jest prawda. To tzw. „sztywniacy” uprawiają zdecydowanie więcej seksu. 

Niegrzeczni chłopcy, jacy są?

Jacy są niegrzeczni chłopcy? Pewni siebie, męscy, przystojni i zawsze otoczeni płcią piękną. Mężczyzn dzieli się na tych dobrych i złych. Z dobrymi chłopcami chodzi się na kawę, do kina i traktuje się ich jak przyjaciół. Często wrzucając ich do worka „friendzonu”. Ci źli, zbuntowani chłopcy kradną serca kobiet. Wizerunek tych drugich widzimy nie tylko na wielkim ekranie. Taki styl życia reprezentują również muzycy czy aktorzy i to właśnie taki wizerunek niegrzecznego chłopca podrzuca nam popkultura.

Jak podaje magazyn Playboy, niegrzeczni chłopcy są uwielbiani jedynie na scenie i na plakatach. Mężczyźni skupieni tylko na sobie mają mniejsze szanse na zdobycie kobiety. Zaskoczeni? My też! Kto zatem ma największe szanse u przedstawicielek płci pięknej? 

Jak podaje Playboy, naukowcy z University of Guelph i Nipissing University przeprowadzili dokładny wywiad, którego celem była analiza seksualnych historii badanych. Dowiedziono, że mężczyźni, którzy nie stawiają siebie w centrum zainteresowania, mają większą szansę na zdobycie partnerki nie tylko do łóżka, ale również na całe życie.

Może czas przestać zabiegać o względy niegrzecznych chłopców i skupić się na tych, którzy darzą nas zainteresowaniem, a których czasem po prostu nie dostrzegamy?

ZOBACZ TEŻ: 

  1. Sprośne znaki zodiaku. Poznaj ich największe fetysze
  2. Gwiazdy z najwyższym IQ. Będziecie w szoku!
  3. Gwiazdy, które wyglądają jak księżniczki Disneya

źródło: playboy.pl, milosctopasja.com

 

 

 

Poprzedni artykułOlga Kalicka jest w CIĄŻY!
Następny artykuł„Pieprzę wasze kanony piękna”. Waży 136 kg i została gwiazdą okładki „Cosmopolitana”