Niemowlę, kiedy spotyka się pierwszy raz ze swoimi bliskimi, zawsze budzi wielkie emocje. Jednak James Keleman przeżył naprawdę ogromne wzruszenie. Mężczyzna został bardzo szczęśliwym dziadkiem. Już nie po raz pierwszy, ale ta chwila była dla niego naprawdę wyjątkowa. W jego rodzinie wciąż rodziły się dziewczynki, dlatego też widok chłopca tak go uradował. James aż popłakał się na widok noworodka, nie mógł uwierzyć w ten prawdziwy jak dla niego cud. 

Dzieci potrafią dać zastrzyk pozytywnej energii. Przykładem tego może być James Keleman. Mężczyzna otrzymał od swej córki wiadomość, że już po raz trzeci już został dziadkiem. Szczęśliwy James natychmiast ruszył do szpitala  gdy zobaczył niemowlę, uronił łzy. Wszystko dlatego, że wreszcie doczekał się wreszcie męskiego członka rodziny.

James Keleman wychował się z kobietami

James Keleman był przez całe życie otoczony kobietami. Dzieciństwo spędził z dwoma siostrami. Kiedy sam został rodzicem, na świat przyszły jego cztery córki.

Jako dziadkowi, szczęście co do męskiego potomka również mu nie towarzyszyło. Bowiem jak dotąd miał on dwie piękne wnuczki.

James po prostu nie mógł się doczekać wnuka i gdy trzecia córka zaszła w ciążę nadzieja odżyła. Keleman bardzo liczył na chłopca, choć oczywiście podkreślał, że jeśli na świat przyjdzie dziewczyna, to będzie on także bardzo szczęśliwy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Powiedziano mu, że będzie miał kolejną wnuczkę

Otóż córka Jamesa Kelemana wraz z resztą rodziny gdy poznano płeć dziecka, przekazała swojemu ojcu, że może się on spodziewać trzeciej wnuczki.

Ale, kiedy mężczyzna usłyszał wiadomość o narodzinach, rzucił wszystko i ruszył do szpitala, gdzie czekała go cudowna niespodzianka.

James już od progu wyczuwał dziwną atmosferę i czuł, że coś jest nie tak. Kiedy jednak zobaczył niemowlę, a szczęśliwa mama wyjawiła mu, iż na świat przyszedł jego wnuczek, mężczyzna po prostu rozpłakał się ze szczęścia.

Dziadek rozpłakał się, gdy zobaczył niemowlę

James Keleman nie krył łez szczęścia, a na jego twarzy gościł szeroki uśmiech. Bowiem w jego rodzinie to pierwszy mężczyzna od pokoleń.

Rodzice swojemu niemowlęciu postanowili dać na imię Landry James Elbe, a zatem drugie imię chłopiec otrzymał, po swoim dziadku.

Ten wyjątkowy moment został uwieczniony na nagraniu. Wszystko możecie zobaczyć poniżej. Z pewnością, gdy chłopiec nieco podrośnie i zobaczy to wideo, będzie równie szczęśliwy, jak jego dziadek, gdy go pierwszy raz ujrzał na oczy.

Zobacz wideo: 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Zdjęcia ze ślubu Cieślak i Miszczaka trafiły do sieci. Niesamowite, w co ubrała się Małgorzata Socha 

Źródło: webinusy.com

 

Ukończyłem studia dziennikarskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Za sobą mam pracę m.in. w redakcjach: Radio Gol, UMK TV, czy Zagranie.com. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie adresowaną wiadomość na aleksy.kielbasa@iberion.pl