Niemowlę zostało wyrzucone przez własną matkę na śmietnik. Ludzie często bywają podli w stosunku do zwierząt, chociaż te nie wyrządziły im żadnej krzywdy. Czasem zwierzę potrafi wykazać więcej empatii niż człowiek, czego przykładem jest historia psa, który uratował życie noworodka. Dziecko z pewnością już zawsze będzie zawdzięczało zwierzęciu swoje życie.

Historia wzbudza podziw i pokazuje, jak mądrą istotą są czworonogi. Osoba, która wyrzuciła dziecko na śmietnik, chciała pozbawić malucha życia w najbardziej brutalny sposób.

Pies uratował życie noworodka

Człowiek pozbywający się noworodka na pewno nie chciał borykać się z problemami, które dotykają większość rodziców. Jednak czy można dopiero narodzone maleństwo skazywać na tak bolesną i powolną śmierć? Z pewnością stałoby się tak, gdyby nie pomoc pieska o wielkim sercu.

Zwierzę usłyszało dochodzący ze śmietnika płacz noworodka i ruszyło z pomocą. Pies zaczął szperać w odpadach, w których znalazł wychudzone dziecko i dokonał czegoś, co zaskoczyło wielu świadków sytuacji!

Niemowlę zostało wyrzucone na śmietnik

Wziął maluszka w pyszczek i zaniósł do ludzi, którzy akurat przechodzili w pobliżu i nawet nie zdawali sobie sprawy, że w śmietniku walczy o życie niemowlę. Przechodnie od razu zawiadomili pogotowie i dziecko zostało przewiezione do szpitala, gdzie zajęli się nim specjaliści. Malec dzięki temu przeżył i w pełni będzie mógł się cieszyć życiem, które teraz stoi przed nim otworem!

– Pies znalazł dzieciątko w koszu na śmieci i pokazał je przechodniom, którzy zabrali go do szpitala. Dzięki psu, to niemowlę żyje. Czasami zwierzęta mają więcej serca niż ludzie… – powiedział aktywista – Rone Mathieu.

niemowlę
merdacz.pl

Niemowlę zostało wyrzucone na śmietnik. Uratował je pies.

niemowlę
merdacz.pl

ZOBACZ TEŻ:

    1. Niania znęcała się nad dzieckiem. Wtedy w obronie malucha stanął pies
    2. Kotek próbuje wejść do góry po ślizgawce. W końcu na ratunek przychodzi jego mama
    3. Małe dziecko chciało się pobawić i mocno uderzyło kota. Reakcja zwierzaka niemal przyprawiła rodziców o zawał serca, wszystko się nagrało
    4. Pitbull zapłodnił husky. Szczeniaki wyglądają jak 8 cud świata, spektakularne zwierzaki

    źródła: youtube.com

Źródło: merdacz.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl