Niemowlę zostało w domu same z tatą. Ojciec postanowił spędzić ten dzień w zaskakujący sposób. Mężczyzna wszystko nagrał, a następnie wysłał filmik żonie, która w tym momencie przebywała w pracy. Gdy mama dziecka zobaczyła co dzieje się na nagraniu, była w prawdziwym szoku. Nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Eric i Priscilla to dumni rodzice Jack’a. Uroczy synek na świat przyszedł w 2014 roku, 6 grudnia. Nowy członek rodziny wywrócił do góry nogami dotychczasowe życie pary. Stał się głównym źródłem prawdziwej radości w rodzinie, dlatego matka, która musiała wrócić do pracy i rozstać się z niemowlakiem, bardzo to przeżywała.

Niemowlę na nagraniu

Moment, w którym świeżo upieczeni rodzice są zmuszeni rozstać się ze swoim dzieckiem, choć na chwile, to dla nich trudny moment. Doskonale wie o tym Priscilla, która do pracy wróciła już 6 tygodni po porodzie.

Świeżo upieczona mama bardzo kiepsko znosiła codzienną, kilkugodzinną rozłąkę ze swoim synkiem. Jej mąż Eric, znalazł jednak na to sposób. To właśnie jemu przypadła rola opieki nad synkiem, w momencie, w którym mama była nieobecna. Mężczyzna postanowił pomóc swojej ukochanej, poradzić sobie z tęsknotą za synem. W tym celu kreatywny tata zrealizował swój nietuzinkowy pomysł.

  1. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Już od dziś Polakom przysługuje jedna rzecz, wielu długo czekało
  2. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  3. Właśnie tak objawia się niewydolność wątroby. Wielu Polaków nie miało pojęcia

Ojcostwo w kadrze

Co takiego zrobił mężczyzna? Aby Priscilla była na bieżąco i nie umknęły jej żadne, cenne chwile z życia synka, stworzył nietypowe filmiki, za pomocą aplikacji dubsmash. Na nagraniach są uchwycone przeróżne chwile, których głównym bohaterem jest niemowlę.

Dzięki temu zapracowana mama widzi, jak jej dziecko się śmieje, złości, je, czy płacze. Lub po prostu jak dobrze bawi się z tatą. Każdej scenie towarzyszy muzyczny podkład lub cytat. Nagrania Eric’a podobają się nie tylko jego ukochanej, ale także internautom!

ZOBACZ FILM:

Jak wam się podoba?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Widzieliście już rachunek za rybę nad Bałtykiem? Nieludzka cena za małe danie jest zaledwie wierzchołkiem góry lodowej
  2. Jutro wprowadzają bezwzględny zakaz na północy Polski. Jest potwierdzenie urzędu
  3. Pokazała się bez makijażu, internauci okrzyknęli ją najpiękniejszą kobietą świata. Aktorka powala urodą na kolana
  4. Dostałeś SMSa od kuriera? Nie klikaj, możesz stracić pieniądze. Znamy jego treść
  5. Która Polka nadawałaby się do roli Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej? Dajcie znać
  6. Położna zobaczyła noworodka tuż po porodzie i nie mogła uwierzyć własnym oczom. Dziecko przyszło na świat z dodatkowym elementem

Źródło: popularne.pl, youtube.com

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.