Niemowlę, które miało zostać oddane do adopcji, urodziło się z rzadką chorobą genetyczną. Schorzenie znacznie wpłynęło na wygląd malucha. Kiedy przyszła przybrana mama zobaczyła dziewczynkę… przerażona uciekła ze szpitala. Wystarczył moment, aby dalsze życie i przyszłość dziecka stanęły pod ogromnym znakiem zapytania.

Biologiczna matka od momentu, gdy tylko dowiedziała się o ciąży, wiedziała, że zmuszona będzie oddać swoje dziecko do adopcji. 36-latka nie miała pracy, mieszkania ani perspektyw na przyszłość. Pomimo bólu zdecydowała, że oddanie malucha do adopcji będzie jednym słusznym wyjściem z tej sytuacji. Aby na starcie nie zniszczyć życia dziewczynce, udało jej się znaleźć nawet potencjalną matkę.

Niemowlę mało zostać oddane do adopcji

36-letnia Christina Fisher mieszkająca na Florydzie przez swoją nieciekawą sytuację życiową zmuszona była podjąć decyzję o oddaniu dziecka do adopcji. Kiedy mała Abigail przyszła na świat okazało się, że cierpi na poważną chorobę genetyczną, przez którą maleństwo miało zdeformowaną twarz. Lekarz prowadzący ciążę nie potrafił ukryć swojego zaskoczenia, ponieważ żadne z badań USG nie wykazywało nieprawidłowości.

Niemowlę
facebook.com @Christina Fisher

Niemowlę urodziło się z poważnym schorzeniem genetycznym.

Dziewczynka cierpi na zespół Treachera Collinsa, który zdarza się raz na kilkadziesiąt tysięcy urodzeń. Przypadłość ta z wiekiem może doprowadzić również do problemów z oddychaniem i widzeniem. Kiedy przybrana matka zobaczyła malucha… z płaczem uciekła ze szpitala.

Decyzja matki uległa diametralnej zmianie

Widząc jej histeryczne zachowanie, Christina zrobiła coś, zupełnie nieoczekiwanego.

– Ta kobieta wyszła z płaczem. Nigdy więcej już o niej nie słyszałam. To był dla mnie znak! To był sygnał, abym nigdy się nie poddała, bo pisane jest, aby to ze mną została Abigail – wspomina.

Kobieta zrezygnowała z oddania dziewczynki i postanowiła, że to ona wychowa swoją Abigail. Chcąc zapewnić swojej pociesze komfort życia zaraz po wyjściu ze szpitala, zorganizowała zbiórkę pieniędzy na portalu GoFoundMe. Fundusze przeznaczy na operacje deformacji twarzy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Niemowlę
facebook.com @Christina Fisher

Przybrana matka uciekła, kiedy zobaczyła dziecko.

Niemowlę
facebook.com @Christina Fisher

Finalnie dziewczynka została z biologiczną matką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl przeżyje oblężenie jeszcze przed świętami. Za kilka dni do sklepów trafi prawdziwy hit
  2. TRIUMPH AMOURETTE – Nowa linia Amourette Charm Xmas
  3. Choroba Olafa Lubaszenki doprowadziła do jeszcze większych problemów. Musiał przejść operację
  4. Panna młoda zabroniła dzieciom pana młodego uczestniczyć w ceremonii. Wytłumaczyła się w najgorszy sposób
  5. Nagły zwrot ws. rozwodu Maryli Rodowicz. Porażające informacje o zdradzie
  6. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor „Rancza” cierpiał niewyobrażalnie

źródło: telegraph.co.uk

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.