Niemowlę cierpiało katusze, z powodu choroby skóry, której lekarze nie byli w stanie prawidłowo zdiagnozować. Wszystkie próby ulżenia chłopcu w cierpieniu tylko pogarszały sytuację. W końcu zdesperowana matka zaczęła czepiać się wszystkich, nawet najbardziej szalonych pomysłów. Ku zdumieniu wszystkich, dziecku pomogło właśnie wymyślone przez nią rozwiązanie. 

Patrzenie na cierpienie własnego dziecka to najgorsza tortura dla każdej matki. Ta kobieta przez rok musiała przyglądać się, jak jej niemowlę okropnie cierpi, a wszyscy lekarze w kółko powtarzają tę samą diagnozę, która już wiele razy okazała się nieskuteczna. W końcu Stephanie musiała powiedzieć temu ‚dość’ i wziąć sprawy w swoje ręce. Cud nad cudy — właśnie to zadziałało. 

Nikt nie wiedział, na co cierpi niemowlę

Kiedy Isaiah miał trzy miesiące, po raz pierwszy pojawiły się u niego niepokojące zmiany skórne. Na początku występowały tylko na jego policzku, ale bardzo szybko zaczęły wymykać się spod kontroli. Już wkrótce cała skóra dziecka była czerwona i reagowała jeszcze gwałtownie kiedy tylko niemowlę miało styczność z tkaniną, do której używany był płyn do płukania.

niemowlę
facebook.com/WearPinkRibbon

Mama bała się dotknąć chłopca.

Stephanie, jego mama, zaczęła chodzić z dzieckiem po lekarzach, ale za każdym razem otrzymywała tę samą diagnozę — atopowe zapalenie skóry. Jednak sterydy przepisywane na tę chorobę poprawiały sytuacje tylko tymczasowo, by zaraz potem jeszcze ją pogorszyć. 

Zaczęła tracić nadzieję

W końcu sytuacja stała się kryzysowa. Skóra małego Isaiaha sprawiała wrażenie, jakby się topiła, a jedyne momenty, kiedy niemowlę przestawało płakać z bólu to te, kiedy było wkładane do ciepłej wody. Stephanie płakała razem z dzieckiem, zupełnie bezradna. Nie mogła wziąć swojego synka na ręce, nie mogła wychodzić z domu. 

W końcu kobieta zaczęła szukać rozwiązań w Internecie. Kobieta znalazła inny, podobny przypadek i uciekła się do zastosowanego w nim rozwiązania. Zaczęła smarować (wówczas już rocznego) chłopca maścią cynkową z trawą cytrynową. Ku jej zdumieniu — to rozwiązanie zadziałało. Zmiany skórne u maluszka zaczęły ustępować. Dzisiaj Isaiah ma już kilka lat i normalne życie dziecka. Mama w końcu może przytulić swojego synka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

niemowlę
facebook.com/WearPinkRibbon

Teraz Isaiah jest coraz zdrowszy.

niemowlę
facebook.com/WearPinkRibbon

Dziecko było w strasznym stanie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Roztargnieni właściciele zapłacą nawet 5 tys. zł mandatu. Wystarczy wyjść z psem na spacer
  2. Znaki zodiaku, które w nowym roku czeka duża zmiana. Wielka miłość, zastrzyk gotówki czy daleka podróż?
  3. Kosmetyczka obcina paznokcie z zaawansowaną grzybicą. Wideo stało się hitem
  4. Wiemy, kto wygrał 8 edycję „Top Model”. Internauci nie są zadowoleni: „Wszystko jest ustawione”
  5. Afera na wizji „MasterChefa”, uczestnik w szpitalu. Wielki skandal za kulisami

źródła: inquisitr.com

Poprzedni artykułPan młody nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
Następny artykułDyrektorka szkoły, do której chodzi Viki Gabor wyjawiła o niej całą prawdę. Ma same piątki?
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego