Niemowlę, które ma najlepszą nianię na świecie, która opiekuje się nim z czystej miłości, zupełnie za darmo. Lepszej opiekunki i przyjaciela nie mógł sobie wymarzyć. To, co robił kot, wzruszyło rodziców dziecka.

Po co wynajmować nianię, kiedy mamy w domu kota, który sprawdza się jako opiekun? Ten zwierzak potwierdził, że miłość zwierząt do małych dzieci może być ogromna, a dzięki rozwojowi relacji od jego najmłodszych lat, więź będzie nierozerwalna.

Niemowlę nie mogło zasnąć — z pomocą przyszedł kot

Świeżo upieczeni rodzice przywieźli dziecko do domu, w którym mieszkał już od dawna kot. Nie wiedzieli, jak zwierzę zareaguje, kiedy zobaczy dziecko i czy ich wspólne życie nie będzie trudne. Każdy, komu rodzi się dziecko i kto ma zwierzęta, boi się, czy uda się im dogadać.

Jak widać na filmie, w tym przypadku udało się zakolegować kotu z dzieckiem. Kiedy maluch nie mógł zasnąć, kociak ustał dwoma łapkami na jego kołysce i bujał go. Widok rozczula i udowadnia, że miłość jest silniejsza niż wszystko.

Kot i dziecko w domu

Kot i dziecko w domu — nie musi być to katastrofa. Koty nie są wcale wrogo nastawione do dzieci, ale często się ich boją lub po prostu są ciekawe. Kilka miesięcy przed narodzinami dziecka, kiedy rozpoczniemy kupowanie ubranek i urządzanie pokoiku, powinniśmy zacząć przygotowywać też kota do pojawienia się nowego członka rodziny. Kot z pewnością będzie chciał wchodzić do łóżeczka — jeżeli nie podoba nam się to, trzeba mu tego kategorycznie zabraniać.

Przyzwyczajanie kota do tego, że dziecko pojawi się w domu, można rozpocząć od puszczania mu płaczu czy gaworzenia malca. Pojawienie się dziecka wiąże się z tym, że będziemy mieli mniej czasu dla kota, dlatego warto zdecydowanie wcześniej przyzwyczajać kota do ograniczonego kontaktu.

Zobacz wideo:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu przez problemy z cerą. Teraz każda z nich bryluje w towarzystwie. ich sposób na idealną cerę zawstydził dermatologów
  2. Bohaterski pilot uratował ponad 200 osób, nie uwierzycie jak koszmarnie potraktowała go linia lotnicza
  3. Chory kot trafił do weterynarza. Lekarz nie był przygotowany na to, co znajdzie pod jego skórą
  4. Pies zniknął na kilkanaście godzin. Gdy właścicielka zobaczyła nagranie z kamer, osłupiała
  5. Mężczyzna zmarł w skutek nowotworu, po 15 min odszedł również jego pies. Bliscy są poruszeni
  6. Agnieszka Woźniak-Starak właśnie podjęła ważną decyzję. Ogłoszoną ją w TVN
  7. Niestety, nie dopilnowano bezpieczeństwa w trakcie koncertu. Doda spadłą z dużej wysokości, urwała się barierka

Źródło: tweetcat.net, royalcanin.pl

Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.