„Sanatorium miłości” to jeden z ulubionych reality show Polaków. Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu popularnego programu. Słowa jednego z uczestników zaskoczyły telewidzów.

Już podczas pierwszego odcinka nie brakowało emocji. Jeden z uczestników zadał prowadzącej pytanie, które zaskoczyło nie tylko ją, ale też pozostałych seniorów.

Uczestnik „Sanatorium miłości” zaskoczył Martę Manowską

„Sanatorium miłości” to lubiany program TVP, w którym wolni seniorzy mogą spróbować odnaleźć swoją drugą połówkę. Prowadzącą show niezmiennie jest Marta Manowska, która dała się poznać telewidzom jako osoba ciepła i wyrozumiała. Podczas ostatniego odcinka lubianego show jeden z uczestników zaskoczył wszystkich zgromadzonych zadanym przez niego pytaniem.

Piotr, jeden z seniorów występujących w najnowszym sezonie programu „Sanatorium miłości”, już w pierwszym odcinku zgłosił swoje zażalenia. Wszystko miało miejsce podczas rozdzielania pokoi przez prowadzącą. Podczas rozdawania numerków, które decydowały o tym, kto będzie dzielił lokum, senior zgłosił reklamację.

Piotr został przydzielony do mieszkania z Markiem. Szybko jednak wyznał, że wolałby mieć pokój z inną uczestniczką programu, która od razu wpadła mu w oko. Marta Manowska ze śmiechem przyznała, że jej program nie przewiduje takich połączeń.

Zobacz nagranie z programu:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Zacznie się w poniedziałek. Biedronka ogłosiła piorunujący komunikat

2. Nieoczekiwane wyznanie Andrzeja z „Sanatorium miłości”. „Myślałem, że pampersa będą mi zakładać”

3. Kuriozalna sytuacja w „Pytaniu na śniadanie”. Nowicki nic nie rozumiał, Tomaszewska płakała ze śmiechu

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.