Zenek Martyniuk w zeszłym roku doczekał się niemałego zaszczytu, bowiem premierę miał film o nim samym. Po czasie może go już na chłodno ocenić. Co teraz o nim uważa?

Jak się okazuje, choć wokalista podkreśla, że jest z filmu bardzo zadowolony, są kwestie, które można byłoby zrobić w nim lepiej. Które sceny dokładnie trapią gwiazdora?

Zenek Martyniuk szczerze o filmie o sobie

Zenek Martyniuk wypowiedział się nieco więcej na temat filmu w rozmowie z serwisem Jastrząb Post. Przyznał, że nieco lepiej mógł go zagrać Krzysztof Czeczot, który wcielał się w nieco starszą wersję wokalisty.

Z kolei Kuba Zając, który grał młodego Zenka, według samego piosenkarza odzwierciedlił go niemal idealnie. Potwierdziły to również mama Martyniuka oraz jego siostra.

Gwiazdor zwrócił też uwagę na fakt, że pewne elementy mogłyby zostać lepiej dociągnięte, gdyby był na to czas. Wokalista wyjawił bowiem, że ze względu na wcześniej ustaloną datę premiery twórcy filmu musieli się w pewnym momencie bardzo spieszyć z jego realizacją.

Może gdyby było więcej czasu, to efekty byłyby lepsze. Ale z kim nie rozmawiałem, to film bardzo się podoba – Podkreślił piosenkarz.

Zobacz post:

Źródło: jastrzabpost.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl