Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nieoczekiwane wieści o małżeństwie Anety i Roberta ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Wiemy, co planują
Michał Fitz
Michał Fitz 06.04.2022 22:20

Nieoczekiwane wieści o małżeństwie Anety i Roberta ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Wiemy, co planują

ślub od pierwszego wejrzenia
instagram.com/aneta.zuchowska

Aneta i Robert Żuchowscy są jedną z tych par, dla których program „Ślub od pierwszego wejrzenia” okazał się jedną z najlepszych decyzji w życiu. Dziś bowiem tworzą już szczęśliwą rodzinę, którą mają zamiar powiększyć.

Opowiedziała o tym sama Aneta w rozmowie z portalem „Co za tydzień”. Jedno dziecko jej nie wystarcza?

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Aneta i Robert chcą powiększyć rodzinę

Państwo Żuchowscy raptem kilka tygodni temu świętowali narodziny pierwszego potomka. Swojego synka nazwali Mieszko i jak widać po ich mediach społecznościowych, na których ciągle publikują fotografię z małą pociechą, są z jego powodu przeszczęśliwi. Okazuje się jednak, że nie zamierzają kończyć na tylko jednym dziecku.

Aneta we wspomnianym wyżej wywiadzie wyjawiła bowiem, że już w tym momencie są wraz z mężem przekonani, że chcą kolejnego bobasa. Bardzo zależy im bowiem na tym, by Mieszko dorastał z rodzeństwem i co ciekawe, najlepiej takim, które będzie w podobnym wieku. Oznacza to, że Aneta nie będzie chciała robić sobie zbyt długiej przerwy od ciąży i niedługo znów postara się z Robertem o potomka.

– Nie mówię, że już, za kilka tygodni czy miesięcy znowu będę w ciąży. Ale to na pewno bliżej niż za kilka lat – wyjawia była uczestniczka programu.

Warto nadmienić, że Aneta i Robert nie są jedynymi uczestnikami programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, którzy doczekali się dziecka. Pociechą mogą pochwalić się także Wojtek i Aga, którzy jednak wiele się nacierpieli, by dziś cieszyć się z dziecka. Uczestniczka zachodziła bowiem w ciążę aż pięciokrotnie, ale pierwsze 4 razy poroniła.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok

Źródło: cozatydzien.tvn.pl