Zenek Martyniuk nazywany jest polskim królem disco polo. Od lat obecny jest w show-biznesie, a w jego karierze wspiera go ukochana żona. To właśnie na jej temat wydał ostatnio zaskakujące oświadczenie. Internauci z pewnością się tego nie spodziewali.

Zenek Martyniuk musiał zdementować plotki na temat żony. Danucie Martyniuk przypisuje się bowiem udział w teledysku do wielkiego przeboju Akcentu.

Zenek Martyniuk: W świat poszła błędna sugestia

Martyniuk jest autorem takich hitów, jak Prawdziwa Miłość To Ty, Kochana Wierzę w Miłość, Przekorny Los, Chłopak z Gitarą.

Wokalista od 1989 roku jest żonaty. Razem z Danutą tworzą szczęśliwy związek, a owocem ich miłości jest syn Daniel.

Prasa rozpisuje się na temat małżeństwa Martyniuków, a jedną z najczęściej powtarzanych plotek jest ta dotycząca właśnie Danuty. Wiele osób twierdzi, że ukochana króla disco polo brała udział w teledysku do wielkiego przeboju Akcentu Gwiazda. Okazuje się jednak, że nie ma to nic wspólnego z prawdą.

W teledysku do utworu „Gwiazda” z 2001 roku nie występuje moja żona Danuta. Podejrzewam, że autor tego rzekomego odkrycia zasugerował się podobieństwem obu pań, ale niestety nie potwierdził tej informacji i dlatego w świat poszła błędna sugestia, że Martyniukowie wystąpili wtedy razem – wyznał w rozmowie z portalem Bielsk.eu.

Też jesteście zaskoczeni?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”

Źródło: Bielsk.eu