Portal wp.pl nieoficjalnie dowiedział się, co z obostrzeniami po 9 kwietnia. Na obecną chwilę zaostrzone zasady funkcjonowania w przestrzeni publicznej obowiązują do piątku. Informator Wirtualnej Polski przekazał, że być może zostaną przedłużone. 

Z nieoficjalnych źródeł wynika, że obostrzenia być może zostaną przedłużone: –Idziemy w kierunku, żeby przedłużyć obostrzenia na razie o tydzień – powiedział informator wp.pl

Obostrzenia po 9 kwietnia

Portal wp.pl, nieoficjalnie przekazał, że obostrzenia być może zostaną przedłużone – taki wniosek płynie ze słów przekazanych przez osobę z otoczenia Kancelarii Premiera.

Idziemy w kierunku, żeby przedłużyć obostrzenia na razie o tydzień. Wszystko zależy od danych ministerstwa zdrowia ze środy i czwartku na temat zakażeń – czytamy na stronie wp.pl. 

Jeżeli słowa nieznanego źródła się ziszczą, to jeszcze przez 7 dni będziemy musieli przestrzegać zaostrzonych regulacji. 

Kiedy ostateczna decyzja? 

Ostateczna decyzja w kwestii obostrzeń po 9 kwietnia ma zapaść w środę podczas w czasie posiedzenia Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. 

Przypomnijmy, że dziś ministerstwo zdrowia poinformowało o  8245 nowych zakażeniach koronawirusem. Najwięcej odnotowano w województwie mazowieckim – 1792, śląskim – 1228 i w Wielkopolsce – 731. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: twitter.com/MZ_GOV_PL, wp.pl 

 

Poprzedni artykułKuriozalna wpadka w programie na żywo. Pies nagle ukradł dziennikarce mikrofon, zaczęła za nim biec
Następny artykułKamil Durczok zabrał głos po śmierci Krzysztofa Krawczyka. Był wyraźnie wzburzony
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.