Żona Zenka Martyniuka – Danuta Martyniuk – opublikowała w swoich mediach społecznościowych niezwykle tajemniczy post. Czyżby sugerowała, że coś się stało?

Udostępniła bowiem grafikę z przejmującymi słowami o cierpieniu. O co może jej chodzić?

Żona Zenka Martyniuka o cierpieniu

Żona Zenka Martyniuka wrzuciła na swój profil post jednej z facebookowych grup wymownie nazwanej Cudności. Jego treść jednak niejako przeczy nazwie, bo wydaje się bardzo smutna.

– Wiesz, dlaczego najlepsi ludzie cierpią? Dlatego, że zawsze są do dyspozycji innych, gotowi pomóc i wesprzeć, nie prosząc o nic w zamian – a tego nie docenia nikt – głosi udostępniona maksyma.

Czy ma nam coś sugerować? Niewykluczone, że taki napis ma związek z falą hejtu, która w ostatnim czasie wylała się na jej męża. Zenek Martyniuk był bowiem często krytykowany za fakt, że jest mocno promowany przez Telewizję Polską, w związku z czym zarzucano mu powiązania z partią rządzącą.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mało tego, po Sylwestrze Marzeń z Dwójką nie brakowało w internecie głosów dyskredytujących twórczość muzyka. Niektórzy twierdzili nawet, że jest ona hańbą dla narodu, który wydał na świat tak wspaniałych muzyków jak Czesław Niemen czy Marek Grechuta. 

Zobacz post:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”