Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nieprawdopodobne wieści o byłej żonie Wiśniewskiego i Antku Królikowskim. Przyznała to podczas wywiadu
Michał Fitz
Michał Fitz 25.03.2022 09:08

Nieprawdopodobne wieści o byłej żonie Wiśniewskiego i Antku Królikowskim. Przyznała to podczas wywiadu

była żona Wiśniewskiego
instagram.com/dominika_tajner instagram.com/antek_krolikowski

Antek Królikowski jest ostatnimi czasy na świeczniku ze względu na sugerowany przez media romans. Jak się okazuje, również była żona Wiśniewskiego chce mieć z nim do czynienia, co otwarcie przyznała.

Dominika Tajner rozmawiała bowiem z serwisem „Pomponik” przy okazji wydarzenia charytatywnego dla Ukrainy. Wspomniała wówczas o Królikowskim.

Była żona Wiśniewskiego o Królikowskim

Dominika Tajner była pytana głównie o sprawy zawodowe. Wyjawiła, że wciąż działa w branży eventowej, organizując różne wydarzenia. Dodała, że ostatni czas był dla niej wyjątkowo niekorzystny, ponieważ działanie jej biznesu skutecznie ograniczała pandemia. Już niedługo się to jednak zmieni, choć sama zainteresowana nie wyklucza delikatnego przebranżowienia.

Zapytano ją bowiem o to, czy nie wolałaby wykorzystać swojego doświadczenia w show-biznesie w nieco inny sposób, zostając menedżerką. Ta stwierdziła, że byłaby całkiem chętna, by spróbować swoich sił w prowadzeniu czyjejś kariery. Wierzy, że dałaby sobie radę. Za kogo mogłaby odpowiadać? Jak się okazuje, była żona Wiśniewskiego chciałaby współpracować właśnie z Antkiem Królikowskim.

– Antek to jest diament. On ma karierę chyba bardzo dobrze prowadzoną, przynajmniej tą zawodową – stwierdziła Dominika Tajner.

Dodała przy tym, że nie zamierza komentować tego, co dzieje się w jego życiu prywatnym, bo nie do końca się w tej sprawie orientuje. Jednocześnie stwierdziła, że poznała go w programie „Agent” i może stwierdzić, że jest świetnym facetem. Na koniec otwarcie stwierdziła, że chciałaby być jego menedżerką.

Warto przypomnieć, że była żona Wiśniewskiego wspomniała tu dokładnie o pierwszej edycji programu „Agent” z udziałem gwiazd, którą co ciekawe udało się zwyciężyć właśnie Królikowskiemu. Sama zajęła wówczas wysokie, czwarte miejsce.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Zrobili zdjęcia Violettcie Arlak z „Rancza”. Widok dołu kreacji wywołał wielkie poruszenie

Źródło: pomponik.pl