Kasia Cichopek coraz częściej pojawia się w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego. Ostatnio podobno prowadząca „Pytania na śniadanie” była widziana pod domem kolegi z planu.

Aktorka wstrząsnęła internetem gdy kilka tygodniu temu ogłosiła rozpad długoletniego małżeństwa z tancerzem, Marcinem Hakielem. Para doczekała się dwójki dzieci i to ze względu na córkę oraz syna chce przejść przez rozwód w przyjacielski sposób.

Kasia Cichopek po nagłej decyzji nie zamierzała zniknąć z życia publicznego, wręcz przeciwnie. Z nową energią wróciła na plan serialu „M jak miłość” oraz porannego programu „Pytanie na śniadanie”. Jak donoszą media jej relacja ze współprowadzącym, Maciejem Kurzajewskim, bardzo się wzmocniła od czasu nagłych wiadomości. Ostatnie wydarzenia dają dużo do myślenia.

Kasia Cichopek była widziana pod domem Macieja Kurzajewskiego

Wspólnie prowadzą poranny progaram TVP „Pytanie na śniadanie” i to właśnie dziennikarz okazał się największym wsparciem dla aktorki, która dopiero zaczynała przygodę jako prezenterka. Choć widzowie początkowo nie byli przekonani do jej nowej roli, współprowadzący prawił jej masę komplementów, nawet na antenie.

Media zauważyły zmianę w relacji pomiędzy Kasią Cichopek a Maciejem Kurzajewskim, gdy na ostatniej gali rozdania nagród Wiktory 2021 usiedli obok siebie. Przez całą uroczystość można było dostrzec, że znajomi co chwilę wymieniają się tajemniczymi spostrzeżeniami.

„Rewia” odkryła kolejny element ciekawej znajomości i donosi, że aktorka była niedawno widziana pod domem dziennikarza.

Ostatnio aktorka była widziana pod domem Macieja Kurzajewskiego. A kilka dni temu zabrała resztę swoich rzeczy z domu męża. Wyraźnie widać, że jest zdecydowana rozpocząć nowy rozdział w życiu. Raczej nie w pojedynkę — można przeczytać w tygodniku.

Kasia Cichopek od momentu ujawnienia decyzji o zakończeniu długoletniego związku nie wydawała się przybita faktem rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Być może praca oraz znajomi skutecznie zajmują aktorce myśli, by nie traciła czasu na niepotrzebne troski.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Lider legendarnego polskiego zespołu zmarł w wieku 60 lat. Do tragicznych wydarzeń doszło 2 lata temu
2. Co się dzieje z ojcem Łukasza Nowickiego? Jeden z najsłynniejszych polskich aktorów nagle zniknął
3. Przez Atlantyk. Maja Hirsch ujawniła, co Królikowski robił w nocy. Rzadko potem pamiętał, do czego doszło

Źródło: Pomponik