Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nieprzychylne komentarze po występie Viki Gabor w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie wszyscy są zadowoleni
Kamil Olek
Kamil Olek 13.03.2022 17:38

Nieprzychylne komentarze po występie Viki Gabor w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie wszyscy są zadowoleni

Twoja twarz brzmi znajomo
Fot. Instagram/vikigaborofficial

Mijający tydzień zaskoczył widzów Polsatu niemałymi emocjami, związanymi z najnowszym odcinkiem programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Ku zdziwieniu wielu w ostatnim wydaniu show triumfowała Viki Gabor, która wcieliła się w rolę Rihanny. Mimo zachwytów jurorów, internauci nie zostawili jednak na młodej wokalistce suchej nitki.

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Viki Gabor w ogniu krytyki

Gabor wykonała utwór „Stay”, który dekadę temu wylansowała Rihanna. Mimo że nie była to pierwsza z programowych kreacji amerykańskiej wokalistki, tym razem wzbudziła ogromne emocje. Widzowie show Polsatu nie zgadzają się bowiem z ostatecznym werdyktem.

– Piękna piosenka, ale gdybym nie wiedziała, że w oryginale śpiewa to Rihanna, to miałabym problem z odgadnięciem. Chyba troszkę „nie trykło” – przyznała jedna z komentujących.

– Viki umie śpiewać, ale była tak daleko od sposobu, w jaki śpiewa Riri… […] Jeśli innych krytykują za bycie daleko od postaci, tutaj też powinni – napisała inna z oceniających występ.

Internauci nie odnosili się jednak tylko do warsztatu zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji, ale i do charakteryzacji, w której pojawiła się na scenie.

– W ogóle nie ma podobieństwa – stwierdziła internautka.

Charakteryzacja mega słaba, w ogóle nie ma podobieństwa, […] do Rihanny daleko, nie rozumiem, za co niby wygrała ten odcinek – dodała kolejna.

Poza Viki Gabor w ostatnim odcinki pojawili się także: Ania Rusowicz (wcielająca się w rolę Minelli, autorki przeboju „Rampampam”), Patryk Cebulski (jako Zenek Martyniuk z piosenką „Pragnienie miłości), Danzel (z piosenką „Private dancer” Tiny Turner), Anna Jurksztowicz (występująca jako Andrew Bocelli z utworem „O sole mio”), Andrzej Kozłowski (w roli Dana Reynoldsa z zespołu Imagine Dragons, z piosenką „Radioactive”), Maciej Radel (odtwarzający kultowy utwór „The Final Countdown” grupy Europe) oraz Karolina Pisarek (która wcieliła się w Halinę Frąckowiak i zaśpiewała „Bądź gotowy dziś do drogi”).

Po drugim odcinku na czele rankingu plasują się Viki Gabor, Andrzej Kozłowski oraz Ania Rusowicz.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pieczka podczas wywiadu nagle zwrócił się do zmarłej żony. Po jego słowach dziennikarka zamilkła
  2. Dawid Kwiatkowski popłakał się na scenie i uciekł. Nigdy nie zapomni o tym występie
  3. Cezary Pazura pokazał syna. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. „Mały Czaruś”