Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się swoją utalentowaną chrześnicą na Instagramie. Okazało się, że 15-letnia dziewczyna napisała i nagrała swoją własną piosenkę. W sieci pojawił się już amatorski klip do utworu.

Aktorka niewątpliwie może być dumna ze swojej chrześnicy. Pomimo młodego wieku nastolatka rozwija swoją pasję i stara się zaistnieć w świecie muzyki. „Brawo Werka! Jest piękna, mądra i przezdolna” – skwitowała Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się utalentowaną chrześnicą

Barbara Kurdej-Szatan udostępniła w sieci zdjęcie ze swoją chrześnicą Weroniką Manią. Aktorka stwierdziła, że musi się nią pochwalić i poinformować swoich fanów o jej pierwszym utworze. 15-letnia Weronika napisała, skomponowała i zaśpiewała własną piosenkę.

– Ta pięknota @weronika_mania to moja chrześnica. Tu miała 13 lat, dziś kończy 15! I z okazji swoich urodzin wydała swój pierwszy utwór. Sama sobie napisała tekst, muzykę i zaśpiewała. Brawo Werka! Jest piękna, mądra i przezdolna — napisała Barbara Kurdej-Szatan pod zdjęciem z chrześnicą.

Aktorka udostępniła również link do amatorskiego teledysku składającego się z prywatnych nagrań Weroniki. W komentarzach pod klipem pojawiły się już pierwsze pochwały.

– Bardzo zdolna dziewczyna

– Brawo! Świetna piosenka! – pisali internauci.

Chrześnica Barbary Kurdej-Szatan

Utwór stworzony przez chrześnicę Barbary Kurdej-Szatan to melancholijna i poruszająca ballada. Klip do niej zobaczyły już tysiące internautów.

– Dla wszystkich mi bliskich — napisała dziewczyna w opisie pod piosenką.

Fani Barbary Kurdej-Szatan postanowili wesprzeć młodą artystkę. W komentarzach pod opublikowanym zdjęciem gratulowali jej talentu i życzyli wszystkiego dobrego z okazji urodzin. Niewątpliwie młoda wokalistka doceni ich ciepłe słowa.

– Gratuluję, piękny głos.

– Słuchałam teraz, ładna piosenka, oby tak dalej.

– Wiadomo, nikogo nie powinno się porównywać, ale jej głos bardzo kojarzy mi się z głosem Katy B. Bardzo ładna barwa — czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę