Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki wystąpiło mnóstwo wielkich, polskich artystów, jednak największy show zrobił, jak zwykle niezastąpiony Zenek Martyniuk. Piosenkarz wykonał m.in piosenkę pt. Lambada nad brzegiem morza, którym zachwycił całą publiczność.

Publiczność otrzymała dawkę solidnej muzyki, jaką zaserwowali im polscy i zagraniczni artyści. Szczególne show zrobił Zenek Martyniuk.

Zenek Martyniuk porwał publiczność w Koszalinie

Od godziny 20:40 w Koszalinie odbywa się jeden z największych festiwali w Polsce, organizowanych przez Telewizję Polską. Na scenie zebrała się prawdziwa plejada gwiazd, dzięki której publiczność i telewidzowie mają zapewniony wspaniały, niedzielny wieczór.

Jak na wielką imprezę przystało, nie mogło zabraknąć na niej króla muzyki disco-polo, czyli Zenka Martyniuka. Wokalista grupy akcent porwał publiczność swoim talentem wokalnym, którym czaruje nas już od wielu lat.

Zaśpiewał utwór Lambada nad brzegiem morza, a publiczność świetnie bawiła się przy jego hicie, machali rękami i śpiewali razem z nim. Oczywiście nie był to jedyny utwór, jakim uraczył zebraną na widowni publiczność, oraz ludzi przed telewizorami.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jeden z najpopularniejszych polskich artystów disco polo zaprezentował także piosenki: Oczarowałaś mnie, a także Czekam na Ciebie. Widownia nie mogła usiedzieć w miejscu, zresztą ciężko się im dziwić. Zenkowi charyzmy nigdy nie zabraknie.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Księżna Kate zasmucona, Elżbieta II oburzona. Dziecko Meghan Markle zostanie ochrzczone ze złamaniem protokołu
  2. Były szef CBŚ powiedział, co mogło stać się z Jackiem Jaworkiem
  3. Nie żyje Krzysztof Piotrowski. Zmarł na stwardnienie zanikowe boczne SLA

Źródło: Wakacyjna Trasa Dwójki

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl