Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niesłychane, co reprezentanci innych krajów zrobili dla Rafała Brzozowskiego. Na sam widok łza kręci się w oku
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 17.05.2021 15:05

Niesłychane, co reprezentanci innych krajów zrobili dla Rafała Brzozowskiego. Na sam widok łza kręci się w oku

rafał brzozowski
fot. instagram.com/rafal_brzozowski_official

W niedzielę 16 maja dotarła do Polski informacja o problemach w ekipie reprezentanta Polski na Eurowizji. Okazało się, że u jednej z osób wykryto koronawirusa. Od tamtego czasu Rafał Brzozowski dostaje mnóstwo wsparcia od fanów oraz innych uczestników, którzy zrobili dla niego coś wyjątkowego.

Rafał Brzozowski, choć chwilowo znalazł się w trudnej sytuacji, z pewnością nie może narzekać na wsparcie. Reakcja jego rywali jest wzruszająca.

Rafał Brzozowski dostał od swoich rywali coś wyjątkowego

Już od niedzieli fani Brzozowskiego starają się dodawać mu otuchy i dodawać wiary, że 20 maja będzie mógł wystąpić na scenie. Powstała nawet specjalna akcja #WspieramRafała, która ma pomóc muzykowi przetrwać te trudne chwile.

Na Instastory wokalisty pojawiły się filmiki nagrane przez innych reprezentantów na Eurowizji, którzy przekazują słowa wsparcia dla Brzozowskiego i całej polskiej ekipy.

Uczestnicy przesyłali pozdrowienia dla wszystkich Polaków i podkreślali, by trzymać kciuki za Rafała.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Droga Polsko, wszystko, co chciałabym powiedzieć, to, życzę Wam wszystkiego, co najlepsze […]. Powinniście wyzdrowieć i wystąpić tutaj obok wszystkich nas. Nie mogę się doczekać aż Was tutaj zobaczę – mówiła Ana Soklic, reprezentantka Słowenii.

Występ Brzozowskiego pod znakiem zapytania

Jak na razie cała polska ekipa czeka na wyniki badań i wciąż objęta jest kwarantanną. Występ Rafała Brzozowskiego 20 maja pozostaje pod znakiem zapytania.

W podobnej sytuacji znalazł się reprezentant Islandii Dadi Freyr, w którego ekipie również stwierdzono obecność COVID-19.

Pocieszającym jest fakt, iż organizatorzy zapowiedzieli, że w razie gdyby artyści nie mogli 20 maja pojawić się na scenie, wykorzystane zostaną ich nagrania z prób.

Miejmy nadzieję, że mimo wszystko uczestnikom uda się zjawić osobiście w drugim półfinale.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Instagram