Connect with us

Showbiz

NIESPODZIANKA! Wiemy, kto zastąpi Deynn i Majewskiego w programie Polsatu

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 6
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Pamiętacie jeszcze, że Deynn i Majewski mieli wystąpić w nowym programie Polsatu The Story of My Life? Po głośnej aferze z poniżaniem i wyśmiewaniem się z młodszych sióstr stacja Polsat całkowicie odcięła się od tej dwójki. Teraz wiemy kto, ich zastąpi! Nie będziecie zawiedzeni.

The Story of My Life to nowy talk-show Polsatu, w każdym odcinku inna para celebrytów zobaczy, jak będzie wyglądać na starość. W tym celu będą oni ucharakteryzowani na osoby starsze o 25 i 50 lat. Prowadzący rozmawiać będzie z parę, jak czuje się w nowej odsłonie i jak widzi swój związek za 25 i 50 lat. Program Polsatu startuje razem z wiosenną ramówką stacji.

Nowa Para

W programie wystąpi najgorętsza młoda para celebrytów – Antek Królikowski i Julia Wieniawa! Para spotyka się od roku, na swoich portalach społecznościowych bardzo chętnie chwalą się swoją miłością.

ZOBACZ TEŻ: Znamy szczegóły programu IRON MAJDAN. „Każdy odcinek dzieje się w innej części świata”

https://www.instagram.com/p/BdkUnBLn2rJ/?taken-by=juliawieniawa

WSTECZ1 z 6
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Showbiz

Madonna robi kupę na sedesie. „Niech Cię Pan błogosławi”

Opublikowane

-

Madonna właściwie od początku swojej kariery szokowało, w tym roku artystka kończy 60 lat i nadal potrafi wywołać skandal, jak mało kto. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Niestety, to prawda. Edyta Górniak została zgwałcona

Opublikowane

-

Edyta Górniak została zgwałcona

Nikt nie spodziewał się, że przeszłość Edyty Górniak mogła być tak mroczna. W dzieciństwie krzywdziła ją matka. Dodatkowo artystka została zgwałcona.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Żywa Barbie szokuje: „Kto chce być moim SZCZENIACZKIEM? SŁUŻ MI”

Opublikowane

-

Annela (Żywa Barbie) szokowała do tej pory swoimi monstrualnymi ustami, niezliczoną ilością operacji plastycznych, a także nie do końca przemyślanymi wypowiedziami w programach śniadaniowych. Nie mogliśmy jednak uwierzyć w to co zobaczyliśmy wczoraj wieczorem na oficjalnym profilu polskiej Barbie.
(więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy