Sieć supermarketów Biedronka regularnie przygotowuje dla swoich klientów bardzo promocyjne oferty. Nie zapomina przy tym o różnych okazjach. Kolejne przeceny wprowadziła z okazji zbliżającego się Tłustego Czwartku.

Na sklepowych półkach przecenione będą jednak nie tylko słodkości. Promocja obejmuje znacznie więcej artykułów.

Biedronka: Nowa promocyjna oferta sklepu

Szczególnie przecenione będą w Biedronce pączki i donuty. Te drugie są objęte wyjątkową ofertą. Jeśli zdecydujemy się na zakupienie 8 donutów o dowolnym smaku, kolejne 4 dostaniemy za darmo. W lepszych cenach będą także standardowe pączki. Mało tego, tymczasowo do oferty sklepu weszły też nowe rodzaje tych słodkości. Dobrym przykładem jest chociażby pączek Love w kształcie serca polany różową polewą.

Co jeszcze jest w tym tygodniu przecenione? Posiadacze karty Moja Biedronka mogą taniej kupić chociażby jajka z chowu ściółkowego. Opakowanie 30 jaj będzie kosztowało tylko 11,49 zł. Dzięki wspomnianej karcie można też zaopatrzyć się w większą ilość pierogów firmy Nasze Smaki. Przy zakupie 2 opakowań kolejne będzie gratis.

Biedronka zdecydowała się też nieco wyważyć swoją ofertę. W związku z tym, by odpowiedzieć na promocję pączków przeceniła też roślinne burgery. Teraz będzie je można dostać o 30% taniej. O 50% mniej zapłacimy za to za drugie opakowanie mrożonych owoców firmy Mroźna Kraina.

Ciekawą ofertą objęta jest nie tylko gastronomia. Popularna promocja 2+1 dotyczy także wszelkich kosmetyków do pielęgnacji włosów. Warto dodać, że będzie ona obowiązywała również przy łączeniu produktów. Nie trzeba więc kupować 2 sztuk tego samego specyfiku, by z niej skorzystać.

Zobacz ofertę:

biedronka
fot. materiały prasowe Biedronki
biedronka
fot. materiały prasowe Biedronki
biedronka
fot. materiały prasowe Biedronki
biedronka
fot. materiały prasowe Biedronki

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Uwielbiany dziennikarz po wybudzeniu ze śpiączki przerwał milczenie. Widział porażające rzeczy
  2. Co się dzieje z Witoldem Pasztem? Niepokojący widok na profilu jurora „The Voice Senior”
  3. Tomasz Karolak pokazał swojego syna. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą: „Klon”

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl