Niedawno rozpoczęła się emisja programu, w którym Doda szuka sobie nowego męża. Show ma też za zadanie przybliżyć opinii publicznej to, jaka wokalistka jest naprawdę. Ta w każdym epizodzie rozmawia bowiem ze swoim psychologiem, próbując dowiedzieć się więcej o sobie.

Jak można było jednak sądzić po Rabczewskiej, format musiał też dostarczać rozrywki, bo w końcu w tym specjalizuje się celebrytka. W ostatnim odcinku było jej całkiem sporo, głównie za sprawą specyficznej metody pomiaru.

Nietypowy pomiar Dody

Nie ma wątpliwości, że Doda bardzo dobrze zna swoje wymiary, bo pewnie często jest mierzona przy okazji tworzenia dla niej specjalnych kreacji. Można jednak zaryzykować stwierdzenie, że takiego pomiaru nikt jeszcze na niej nie przeprowadzał.

W jednej ze scen adorator Dody opowiada o tym, jakiej metody dobierania kobiet nauczył się na studiach. Jak wyjaśnił, przy pewnym ułożeniu dłoni, które zaprezentował, odległość między palcami wskazującymi nie mogła być mniejsza od szerokości pośladków wybranki. Jeśli się taka okazywała, kobieta była dla mężczyzny rzekomo nieodpowiednia.

Doda była żywo zainteresowana tą metodą, dlatego zachęciła swojego wielbiciela, by ten ją w ten sposób zmierzył. Mężczyzny nie trzeba było dwa razy namawiać i ten szybko stanął za Dodą, dokonując pomiaru. Jak sam stwierdził, Rabczewska ma jeszcze kilka centymetrów zapasu.

Kto walczy o serce Dody?

W programie Doda będzie miała okazję poznać najprzeróżniejszych mężczyzn o odmiennych osobowościach. Już do tej pory, w trzech wyemitowanych epizodach pojawili się naprawdę ciekawi faceci i nie chodzi tu tylko o pana, który tak ochoczo mierzył wokalistce pośladki.

Wcześniej Doda miała chociażby randkę w postaci nauki gry w golfa. Ta jednak nie skończyła się zbyt pozytywnie, bo artystka bardzo zniechęcała się tym, że jej nie wychodzi, co psuło atmosferę. Inny z panów z kolei wziął ją na rower i przyznał, że wciąż nie wziął rozwodu z żoną, z którą się rozstał. Rozważał też z Dodą poliamorię, czyli związki wieloosobowe.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda wygrała w sądzie z Polską. Z naszych podatków dostanie niemal 50 000 złotych
  2. Dagmara Kaźmierska ma dosyć ludzi, nie chce być już sławna. „Nie jestem małpą w klatce”
  3. Wielka wpadka ekipy Katarzyny Dowbor? Fani programu „Nasz nowy dom” pierwszy raz tak rozczarowani remontem

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl