Po śmierci Krzysztofa Krawczyka spojrzenia wszystkich były skierowane na wdowę: Ewę Krawczyk. Zwłaszcza odkąd wdała się w konflikt z synem muzyka. Teraz głos w temacie testamentu po znanym artyście postanowiła zabrać jego była żona, Grażyna Krawczyk.

Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka, Grażyna, nie żałowała ostrych słów w kierunku Ewy Krawczyk. Co więcej, poddała w wątpliwość autentyczność ostatniego testamentu muzyka.

Grażyna Krawczyk: „To niemożliwe, żeby Krzysztof pominął swoje dziecko w testamencie”

Wielokrotnie pisaliśmy o konflikcie między synem Krzysztofa Krawczyka a wdową po nim. Ewa występowała w wielu programach, opowiadając o swojej złej kondycji psychicznej, jak na przykład w wywiadzie dla Wirtualnej Polski „Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: nie radzę sobie”.

Krawczyk Junior opowiadał z kolei o tym, że utrudniano mu kontakt z ojcem, a on sam znajduje się w krytycznej sytuacji finansowej i mieszkaniowej. Zapowiadał też że zamierza podważać testament ojca (więcej TUTAJ).

Głos w sprawie postanowiła w końcu zabrać Grażyna Krawczyk. Jej słowa rzucają całkiem nowe światło na sprawę. Kobieta nie wierzy, że muzyk świadomie pominął syna w testamencie.

Według Grażyny Krawczyk muzyk całe życie był świadom, że to on przyczynił się do pogorszenia zdrowia syna, wywołanego wypadkiem, w którym obaj uczestniczyli. Czuł się odpowiedzialny za Juniora.

Grażyna nie przebierała w słowach. W rozmowie z serwisem Pomponik powiedziała:

– To niemożliwe, żeby Krzysztof pominął swoje dziecko w testamencie. Każdy, kto go znał, to potwierdzi, nie tylko ja. Powiem coś, co jest straszne, ale muszę: kiedy Halina dowiedziała się o wypadku, w którym tak strasznie ucierpiał jej syn, oświadczyła mu tak: to się stało z twojej winy, ty masz się teraz tym dzieckiem opiekować. Krzysiek zrozumiał wtedy, że został z tym sam, miał straszne wyrzuty sumienia i pracował z myślą o przyszłości tego dziecka, bo matka została w USA.

Pierwsza żona Krawczyka podsumowała też krótko, ale wymownie postawę wdowy po muzyku:

– Rozumiem, że ona nie ma dzieci, ale serce to ona chyba ma?

Źródło: RadioZet

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Straż pożarna wydała komunikat dot. wypadku Tomasza Stockingera

Źródło: instagram.com