Szykuje się wielka roszada na planie „M jak miłość”. Nieoczekiwana zmiana dotknie rodzinę Zduńskich. Jedna z aktorek zostanie zastąpiona przez osobę, która nigdy wcześniej nie występowała przed kamerami. Wiemy już, kto zaliczy wielki debiut.

Zastępowanie jednych twarzy innymi to żadna nowość w świecie seriali. Zwłaszcza te, które goszczą na antenie od całych dekad od czasu do czasu zaskakują widzów nagłymi przemianami. Także twórcy „M jak miłość”, które opowiada historie całych pokoleń rodziny Mostowiaków, Zduńskich i wielu innych, nie unikali tego zabiegu.

Tak było m.in. z dziećmi Marty i Norberta Wojciechowskich. Zarówno Łukasz, jak i Ania zmienili się w trakcie produkcji. Uroczą Julię Paćko zastąpiły kolejno Weronika Wachowska i Gabriela Świerczyńska, zaś w rolę jej brata po Franciszku Przybylskim wcielili się Adrian Żuchewicz, a obecnie na planie widzimy Jakuba Józefowicza.

Nieoczekiwana zmiana na planie „M jak Miłość”. Rodzina Zduńskich odmieni się na zawsze

Podobne zastępstwa mają zazwyczaj miejsce, kiedy aktor nie chce kontynuować kariery, lub fabuła posunie się na tyle w przód, że wymaga „postarzenia” niektórych postaci. Być może w tym przypadku twórcy chcieli także odpowiedzieć na zarzuty fanów, którzy czujnie zwracali uwagę na przedłużający się brak jednej z postaci.

Chodzi o Lenkę, a właściwie Magdalenę Zduńską. Córka Kingi i Piotrka oraz starsza siostra Mikołaja jakiś czas temu wyjechała do sanatorium po niepokojących problemach ze zdrowiem. Bohaterka już wcześniej zmagała się z alergią, która mocno wpłynęła na jej układ oddechowy. Kiedy jej nieobecność się przeciągała, widzowie zaczęli naciskać, aby twórcy ujawnili, co dzieje się z dziewczynką.

Nieoczekiwanie w mediach gruchnęła wiadomość, że Lenka wraca do domu, jednak… zupełnie odmieniona. Dotychczasową aktorkę zastąpi Olga Cybińska, która zaliczy wielki debiut na ekranie. Młodziutka gwiazda dubbingu jest córką pary aktorów musicalowych: Krzysztofa Cybińskiego i Joanny Węgrzynowskiej.

Już w zapowiedzi kolejnych odcinków mogliśmy ją zobaczyć podczas rozmowy online z serialowymi rodzicami, gdzie zapowiedziała, że szykuje się do spotkania z rodzicami.

Jesteście ciekawi?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Media podają nadzwyczajne wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po piosenkarzu miała zrobić rzecz, o której jego syn może tylko marzyć
  2. Wiadomo, co Katarzyna Cichopek robi po głośnym wywiadzie męża. Dziś wieczorem odbędzie miłe spotkanie
  3. Don Vasyl rozczarowany, wypowiedział się o Viki Gabor. Zauważył zasmucający go szczegół

Źródło: RMF FM

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl