Piotr Gąsowski od kilku dni dzieli się z obserwującymi relacją z wakacji, które spędza w Ameryce Środkowej. Aktor i prezenter za cel swojej podróży obrał Gwatemalę. Przy okazji postanowił zaś podzielić się z instagramowymi fanami niezwykłą refleksją.

Piotr Gąsowski o swoich wakacjach. „Wyobrażacie sobie?”

– Kochani! Dotarłem na miejsce! Zajęło mi to i Maćkowi aż 25 godzin , 3 przeloty, 3 odprawy, jazda samochodem itp., ale… było warto! Uwielbiam tak zwiedzać świat! Bez żadnych wielkich planów! Kupujesz bilet i… jazda! – napisał Piotr na Instagramie chwilę po dotarciu do miejsca podróży.

Aktor trafił do La Antiguy, miasta, które od lat uważane jest za perłę Gwatemali. Swój pobyt postanowił zaś opisać w kilku słowach w zamieszczonej relacji.

– To miasto, które ma już ponad 500 lat. Wszędzie tu są kościoły, były wszędzie, ale zostały zniszczone przez trzęsienia ziemi. Jest pięknie! – stwierdził.

Dodał też, że szczególnie zadziwił go jeden widok.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niesamowite jest to, że większość nosi maski na ulicy. Wyobrażacie sobie? Na ulicy! – relacjonował.

Piotr Gąsowski nie mógł wyjść z podziwu, w Polsce bowiem podobny widok jest wyjątkowo rzadki. Przy okazji zapoznał także fanów z lokalną kuchnią oraz pokazał, jak wyglądają pamiątki, które można przywieźć z Gwatemali.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kobieta w „Pytaniu na śniadanie” nagle zaczęła apelować do rządu. Wszystko poszło na żywo
  2. Wyszło na jaw, dlaczego Lewandowska nie zjawiła się na Gali Mistrzów Sportu. Niesłychane wieści

Redaktor