Anita Werner prowadzi Fakty, czyli jeden z najchętniej oglądanych przez Polaków serwisów informacyjnych. W trakcie wczorajszego wydania programu poinformowała o tym, że dziś będzie on do obejrzenia wyjątkowo w innej godzinie.

Stały czas emisji to jedna z podstawowych cech serwisów informacyjnych. Istotne jest bowiem to, by telewidzowie dobrze wiedzieli, o której godzinie mogą się czegoś dowiedzieć ze świata. Co więc spowodowało, że zdecydowano się na wyjątkową zmianę terminu?

Anita Werner informuje o zmianie czasu emisji Faktów

Jak zapowiedziała Anita Werner, dziś Fakty nie odbędą się o standardowej porze, którą jest godzina 19.00, a 60 minut później. Serwis zacznie się bowiem punktualnie o 20.00. Z czego wynika ta zmiana?

Serwis został przesunięty na późniejszą godzinę ze względu na inny program TVN-u. Stacja transmituje bowiem wcześniej konkurs skoków narciarskich w ramach Turnieju Czterech Skoczni. To wyjątkowe, mające miejsce raz w roku wydarzenie, więc to Fakty musiały ustąpić jemu.

Warto więc trzymać kciuki za to, by Anita Werner mogła w dzisiejszym wydaniu Faktów powiedzieć coś miłego o rywalizujących chwilę wcześniej skoczkach. Reprezentanci Polski nie mają bowiem za sobą zbyt dobrego sezonu i w trakcie tego turnieju też nie błyszczą. Liczymy jednak, że uda im się dziś przełamać.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zdumiewające wyznanie Tomaszewskiej w PnŚ, nawet Tomasz Wolny się nie spodziewał
  2. Miliony Polaków włączą TVP i zaniemówią. Stacja ogłosiła, co pokaże 06.01 dokładnie o 17:20

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl