Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niespodziewany gość na poprawinach u Małyszów
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 06.09.2021 13:07

Niespodziewany gość na poprawinach u Małyszów

Adam Małysz
fot. instagram.com/karolina_malysz

W sobotę 4 września Karolina Małysz stanęła na ślubnym kobiercu i poślubiła miłość swojego życia. Wydarzenie to odbiło się szerokim echem w mediach, jednak na tym nie koniec. Okazuje się, że poprawiny również są szeroko komentowane, a to za sprawą wyjątkowego gościa, który się tam zjawił. W niedzielę na imprezę u Małyszów zawitał Stefano Terrazzino.

Justyna Żyła, a także Iza Małysz za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliły się zdjęciami z wyjątkowym gościem. Stefano Terrazzino został ciepło przyjęty przez góralską rodzinę.

Poprawiny u Małyszów

Sobota 4 września upłynęła pod znakiem ślubu Karoliny Małysz. Tego dnia córka polskiego skoczka powiedziała sakramentalne „tak” swojemu ukochanemu Kamilowi Czyżowi.

Huczne wesele odbyło się w Szczyrku, jednak na tym świętowanie nie zostało zakończone. W niedzielę zorganizowano poprawiny, na których pojawił się niespodziewany gość.

Iza Małysz za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z nowo przybyłym uczestnikiem imprezy — ze Stefano Terrazzino.

Justyna Żyła również nie omieszkała opublikować zdjęcia z przystojnym tancerzem. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie u boku Stefano i żony Adama Małysza.

Do zdjęcia dołączono krótki opis: – Przyjechał się trochę pouczyć — wyjaśniła Justyna.

Jak widać, zarówno Iza, jak i Stefano nie marnują ani chwili. Terazzino przybył do Wisły specjalnie po to, aby trenować przed kolejnym odcinkiem do „Tańca z Gwiazdami”.

Życzymy zatem powodzenia! Będziecie oglądać?

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Wczoraj ślub córki, a dziś Iza Małysz ogłosiła radosną nowinę, gratulacjom nie ma końca

Źródło: Instagram