Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova byli małżeństwem w latach 2003-2012. Z czasem jednak rozstali się i weszli w kolejne związki. Podczas wywiadu w programie „Taki jak ty” Nowicki wypowiedział się na temat relacji z byłą żoną.

Z ust prezentera „Pytania na śniadanie” padły niespodziewane słowa. Przyznał, że Halina Mlynkova jest jedną z najważniejszych osób, jakie spotkał w życiu i nie wyobraża sobie nie mieć do niej szacunku. „Krzywdząc swoją przeszłość, krzywdzisz samego siebie” – mówił.

Łukasz Nowicki wypowiedział się o Halinie Mlynkovej

Łukasz Nowicki podczas programu „Taki jak ty” otworzył się na temat swojego poprzedniego związku z Haliną Mlynkovą. Prezenter nie ukrywał, że nadal darzy kobietę ogromnym szacunkiem i nie wyobraża sobie źle o niej mówić.

– Halina jest matką mojego syna. Co za tym idzie, jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu — mówił.

Nowicki został również zapytany o to, jak stworzyć dobre relacje po rozstaniu. Jego zdaniem wypowiadając się negatywnie o byłym partnerze, sami siebie krzywdzimy.

– Ludzie czasem się krzywdzą, ludzie robią sobie złe rzeczy, ludzie bywają wobec siebie okrutni. Więc rozumiem, że może być żal, chęć rewanżu. Między nami takich sytuacji nie było, w związku z tym nie ma też żadnego powodu, żeby zaistniały takie sytuacje. Jeżeli z kimś spędzasz dziesięć lat swojego życia, a potem źle o nim mówisz bądź źle go traktujesz w swoich wspomnieniach, to jakbyś źle traktował samego siebie — wyjaśnił.

Syn Łukasza Nowickiego i Haliny Mlynkovej

Łukasz Nowicki wychował razem z Haliną Mlynkovą syna Piotra, który dziś ma 18 lat. Teraz prezenter, wypowiadając się o chłopaku, stwierdza, że po narodzinach sam czuł się jak „dziecko”.

Miałem 29 lat, niby dorosły facet, ale byłem dzieckiem. To był szybki kurs dojrzewania, odpowiedzialności, nauka rezygnacji z siebie i w tym jest też gniew […] Wszystko się wywraca do góry nogami, wszystko podporządkowane jest tej małej istotce, która przychodzi na świat — opowiedział w programie „Taki jak ty”.

W 2016 roku Nowicki wziął ślub z Olgą Paszkowską, a w 2018 urodziła się ich córka Józefina. Za to Halina Mlynkova w 2015 poślubiła producenta muzycznego Leszka Wronkę, jednak rozwiedli się w 2020. Obecnie jej partnerem jest muzyk Marcin Kindla.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Źródło: plejada.pl