Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nieszczęśliwe zdarzenie z udziałem gwiazdy w studiu DDTVN. Jest zdjęcie
Kamil Olek
Kamil Olek 20.09.2021 20:28

Nieszczęśliwe zdarzenie z udziałem gwiazdy w studiu DDTVN. Jest zdjęcie

Małgorzata Ohme
fot. instagram.com/gosiaohme

„Dzień Dobry TVN” to jeden z pierwszych tego typu programów w jakiejkolwiek polskiej stacji. Emitowany jest już bowiem od ponad 16 lat. Nie dziwi więc, że prowadzący format musieli zmagać się na planie z najróżniejszymi wypadkami. Jeden z nich przytrafił się przed kilkoma godzinami Małgorzacie Ohme. Zdjęcie opublikowane w sieci przez „DDTVN” zaskoczyło widzów.

Niecodzienne zdarzenie w „DDTVN”

Gosia Ohme tworzy na co dzień zawodową parę z Filipem Chajzerem. W mediach społecznościowych programu (a także na profilach, należących do samych prezenterów) często pojawiają się obrazy zza kulis planu telewizji śniadaniowej. Tym razem oczom fanów ukazał się jednak… wypadek. Dziennikarka przypłaciła bowiem poranne zmagania złamanym obcasem. Wszystko zrelacjonowano na Instagramie „Dzień Dobry TVN”.

– A jak Wasz poniedziałek? U nas lekkie trudności, ale szybka zmiana butów i jesteśmy – napisano pod zdjęciem pary prowadzących, prezentujących do obiektywu zniszczone szpilki Ohme.

W komentarzach natychmiast zaroiło się zaś od komentarzy.

– Nie ma co żałować, będą nowe, wygodniejsze. Sukienka jest super – przyznała jedna z internautek, komplementując kobaltową kreację dziennikarki.

Najlepszym się zdarza – dodała zaś kolejna.

Chajzer i Ohme – mimo wypadku – niewzruszeni kontynuowali program.

Prócz nich widzowie śniadaniówki TVN mogą oglądać na ekranach również Dorotę Wellman i Marcina Prokopa, Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika, Paulinę Krupińską i Damiana Michałowskiego oraz Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę.

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. TVN zawiesił Krzysztofa Skórzyńskiego