Nieudana randka dla pewnej kobiety zakończyła się upokorzeniem i hektolitrami wylanych łez. Najprawdopodobniej nigdy nie mogłaby się spodziewać, że usłyszy na niej takie słowa. Ba, żadna z nas nie dopuszczałaby takiej myśli do siebie! Mężczyzna skomentował jej wagę. To wydarzenie raz za zawsze odmieniło jej życie!

O tym, że pierwsza randka jest niezwykle stresującym wydarzeniu w życiu prawdopodobnie miała okazję przekonać się każda nas. Szczególnie mocno doświadczyła tego bohaterka naszego artykułu, Hannah, która ten dzień zapamiętam najprawdopodobniej do końca życia. Kobieta została upokorzona i zmieszana z błotem! Nie pierwszy raz okazuje się, że krytyka może działać niezwykle motywująco…

Nieudana randka zmieniła jej życie!

Hannah przez ostatnie trzy miesiące pisała z facetem poznanym na znanym portalu randkowym Tinder. Kobieta była nim naprawdę zachwycona. Mężczyzna sprawiał wrażenie zabawnego, szarmanckiego i bardzo troskliwego.

Hannah zupełnie nie wiedziała czego, może się spodziewać. Minęła już godzina, a mężczyzna nadal nie pojawił się w umówionym miejscu. Zamiast tego zostawił jej wiadomość na portalu internetowym.

Wiadomość zupełnie załamała kobietę!

To, co napisał przeszło najśmielsze oczekiwania dziewczyny.

– Wszedłem tam i nie wyglądasz jak na zdjęciach. Zrób sobie przysługę, zjedz sałatkę i zrzuć trochę kilogramów – taką wiadomość pozostawił mężczyzna w skrzynce Hannah.

Wówczas dziewczyna ważyła 170 kg. Przez to jej poczucie własnej wartości było niemalże zerowe. A wszystko zaczęło się od śmierci jej ojczyma, z którą zupełnie nie potrafiła sobie poradzić.

Ten był przełomowy w życiu dziewczyny!

Nieudana randka była dla dziewczyny lekcją, z której wyciągnęła odpowiednie wnioski. Hannah raz na zawsze skończyła internetowe znajomości. Postanowiła też skupić na sobie i całkowicie zmienić dotychczasowy tryb życia.

– Nienawidziłam swojego ciała. To był dla mnie ogromny punkt zwrotny. Jadłam zdrowsze posiłki. Zaczęłam chodzić na siłownię, dodatkowo chodziłam na zajęcia cheerleaderek, żeby mieć więcej ruchu.- wspomina dziewczyna na swoim Instagramie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nieudana randka
Instagram.com @shrinking_beanvsg

Kobieta przeszła wspaniałą metamorfozę!

Nieudana randka
Instagram.com @shrinking_beanvsg

Nieudana randka była dla Hannah bodźcem do zmian.

Nieudana randka
Instagram.com @shrinking_beanvsg

Hannah znowu stała się radosną dziewczyną!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak pić mniej? Powstały specjalne kieliszki, które ograniczą ilość spożywanego alkoholu
  2. Zaproszenie na ślub, które wywołało oburzenie: „Obleśne i wulgarne!” Nowożeńcy pokazali niecenzuralne zdjęcia
  3. Kobieta chciała zrobić wymarzony manicure. Wyszła z salonu z potworną infekcją
  4. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  5. Anna Przybylska przed śmiercią skierowała kilka słów do swojej mamy i dzieci. Serce pęka na pół

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułJoanna Senyszyn w gorzkich słowach o Agacie Dudzie. Mocny wpis na Twitterze
Następny artykułJaka spódnica na lato? Najmodniejsze fasony, wzory i kolory tego sezonu
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.