Nieudane operacje plastyczne to jeden z tych tematów, o których w mediach słyszy się cały czas. To właśnie dlatego kobieta pracująca w klinice chirurgii plastycznej zdecydowała się wyjawić całą prawdę. Jej zdaniem kobiety za ogromne pieniądze oszpecają się na własne życzenie.

Operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej cieszą się coraz większą popularnością. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale rocznie na świecie wykonywane jest ponad 12 milionów operacji plastycznych oraz dwa razy tyle nieco mniej inwazyjnych zabiegów upiększających. Kobiety są w stanie zrobić wszystko, aby przybliżyć się do ideału.

Nieudane operacje plastyczne są na porządku dziennym 

Paulina swoim wstrząsającym wyznaniem postanowiła podzielić się z redakcją Lelum.pl. Okazuje się, że współczesne kobiety są w stanie zapłacić najwyższą cenę, aby oszpecić się na własne życzenie.

– Od przeszło dwóch lat pracuję na recepcji jednej z warszawskich klinik chirurgii plastycznej. To do czego zdolne są niektóre kobiety, dosłownie nie mieści mi się w głowie. Za duże pieniądze oszpecają się i chcą więcej. To chore – rozpoczęła wyznanie kobieta.

Nieudane operacje
Screen z filmiku YouTube

Nieudane operacje w większości nie są winą lekarzy, lecz zachłannych i chcących zbyt wiele kobiet.

Paulina szczerze przyznaje, że terminy do lekarzy przyjmujących w jej klinice są naprawdę odległe. Panie są w stanie czekać miesiącami, aby powiększyć sobie biust czy górną wargę. W końcu czego nie robi się dla wyglądu, prawda?

– Klinika w 80% odwiedzana jest przez kobiety. Śmiejemy się, że nasze klientki dzielą się na dwie grupy. Te, które za wszelką cenę chcą zmienić swój wygląd, gdyż wierzą, że dzięki temu uda im się coś osiągnąć oraz… żony bogatych przedsiębiorców i biznesmenów, którym nudzi się w domu, więc chcą upodobnić się do glonojada lub lalki Barbie – pisze kobieta.

  

 

Po co niektórym kobietom rozum?

Po co niektórym kobietom rozum? – pyta rozdrażniona bohaterka, po czym dodaje, że niektóre, stałe klientki zna już na wylot i dokładnie wie, czego będą oczekiwały w następnej kolejności. Część nich pamięta, kiedy zjawiły się u nich po raz pierwszy. Miały tylko delikatnie podnieść górną wargę lub zniwelować widoczność zmarszczek. Chyba wyobrażacie sobie, jak wyglądają po 2 latach systematycznych poprawek.

– Najbardziej przeraża mnie, gdy odwiedzają nas młode i naturalnie piękne dziewczyny. To, co robią ze swoim wyglądem, jest niewyobrażalne. Mają w głowie ułożona nową wizję siebie i do tego dążą za wszelką cenę. A skąd mają na to pieniądze? Tego wolę nie wiedzieć – napisała.

Na koniec dodała, że naprawdę uwielbia swoją pracę. To, w jaki sposób lekarze pomagają potrzebującym i zakompleksionym kobietom jest niesamowite. Większość pacjentek niestety zapomina, czym jest zdrowy rozsądek i odpowiedzialne podejście do życia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nieudane operacje
Screen z filmiku YouTube

Kobiety oszpecają się na własne życzenie. 

Nieudane operacje
Instagram.com @zarabianieprzez_internet_

Płacą za to horrendalne sumy!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl ruszył z akcją dla klientów. Sieć rozdaje paczki z interesującą zawartością
  2. Jej małe córeczki walczyły o życie. Matka w tym czasie prostytuowała się za pieniądze
  3. Pierwszy taniec, który przejdzie do historii. Panna młoda założyła coś niedopuszczalnego
  4. Chihuahua została porwana przez… mewę. Kilogramowy piesek nie miał szans
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułNoworodek został podrzucony pod drzwi. Matka zostawiła przy nim wstrząsający list
Następny artykułDoczepiane włosy – jakie kupić i jak je doczepić? 4 złote zasady
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.