Nieudane powiększenie ust to ryzyko wykonywania zabiegu przez amatorów. Przekonała się o tym 22-latka, której wypełniacz wstrzyknęła… fryzjerka podczas imprezy. Teraz grozi jej amputacja warg.

Operacje plastyczne to indywidualny wybór każdego z nas, jednak warto pamiętać, że zabiegi powinny zawsze być wykonywane przez specjalistów. W przeciwnym razie możemy narazić się na poważne konsekwencje! Tylko spójrzcie, co przytrafiło się młodej kobiecie, która chciała zaoszczędzić na zabiegu powiększania ust. Te zdjęcia mrożą krew w żyłach!

Nieudane powiększenie ust

Historia 22-letniej Turczynki niestety nie przytrafiła się tylko jej. Na świecie wykonuje się coraz więcej zabiegów plastycznych, a powiększanie ust jest jednym z najbardziej popularnych. Choć oczywiście w samych korekcjach nie ma nic złego, należy pamiętać, by przeprowadzać je w odpowiednich warunkach. Wiele osób pragnąc zaoszczędzić pieniądze naraża się nie tylko na nieudane powiększenie ust, ale i na poważne konsekwencje zdrowotne!

22-letnia Merve Kales jakiś czas temu postanowiła, że chciałaby powiększyć usta. Młoda kobieta chciała jednak zaoszczędzić na zabiegu, co doprowadziło do prawdziwej tragedii. Przez własną nieodpowiedzialność może zostać kaleką! Jak do tego doszło? 

Niedana operacja plastyczna

Młoda Turczynka chciała powiększyć usta, jednak udała się w tym celu nie do profesjonalnej kliniki, a do… znajomej jej przyjaciółki, która jest fryzjerką! Co poszło nie tak? Po zabiegu wargi kobiety spuchły do niewyobrażalnych rozmiarów i uniemożliwiły jej swobodne jedzenie i oddychanie! Do tego stwardniały i będą wymagały interwencji chirurgów – oprócz usunięcia wypełniacza, lekarze będą także być może zmuszeni do amputacji warg i ich rekonstrukcji.

Choć fryzjerka, która dokonała zabiegu nie wypiera się przeprowadzenia go, twierdzi, że 22-latka przyniosła wypełniacz ze sobą. Żadna z kobiet nie wie, co tak naprawdę wchodziło w jego skład.

– Byłyśmy razem na imprezie i wtedy zapytała, czy wstrzyknę jej wypełniacz w usta. Miała go ze sobą. Odpowiedziałam, że nie mogę tego zrobić, ale ona była uparta. Znała ryzyko i cały czas o to prosiła, więc jej posłuchałam – twierdzi fryzjerka.

To nieudane powiększenie ust to przestroga dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić na zabiegunie polecamy takich rozwiązań! Sami spójrzcie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nieudane powiększenie ust
dailystar.co.uk

Nieudane powiększenie ust zrujnowało nie tylko jej urodę, ale i zdrowie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGwiazda stacji TVN ujawniła ILE zarabia się na Instagramie. Totalne zaskoczenie
Następny artykułRodzina kupiła dom. Gdy zeszli do piwnicy, nie byli przygotowani na to, co tam znaleźli
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.