Nieudany manicure to największa obawa, która kiełkuje w głowie wielu klientek salonów kosmetycznych. Wybierając się właśnie w to miejsce, oczekujemy przecież estetycznej pracy oraz nieziemskiego efektu. Gorzej, gdy profesjonalistka okaże się prawdziwą amatorką…

W ciągu kilku ostatnich miesięcy ogromną popularność w sieci zyskały filmy, które obnażają wyraźny brak kompetencji wielu manicurzystek. To niewiarygodne, że można tak skrzywdzić własną klientkę!

Nieudany manicure

Bohaterki artykułu, które powierzyły specjalistkom swoje dłonie, spotkało niemałe rozczarowanie… Praca manicurzystek doprowadziła niektóre z nich nawet do płaczu. Choć bezgranicznie im zaufały, niestety nie wyszły zadowolone. To wydarzyło się naprawdę!

Gumowe paznokcie

Użytkowniczka o imieniu Angie postanowiła odwiedzić mieszczący się w okolicy salon kosmetyczny. Choć z początku nic nie zapowiadało nadchodzącej katastrofy, po opuszczeniu jego drzwi, dziewczyna zupełnie się załamała. Pokryte zbyt dużą ilością lakieru paznokcie wyglądały tak, jakby były wykonane z gumy!

Niekompetencja specjalistki dawała się we znaki właściwie na każdym kroku. Manicurzystka bardzo brutalnie wycinała swojej klientce skórki oraz ignorowała jej uwagi, dotyczące wykonywanej pracy. W efekcie obie panie pożegnały się ze sobą w bardzo chłodny sposób, z pewnością nie będąc zadowolone ze współpracy. Klasyczny biały manicure zupełnie nie przypominał tego, który miał być inspiracją dla pracownicy salonu.

Zalane skórki

Kolejna klientka, która odwiedziła mieszczące się w swoim mieście studio urody, była zaskoczona zupełnym brakiem profesjonalizmu manicurzystki. Ta, pokrywając płytkę paznokcia beżowym lakierem, pomalowała nim również skórki. Taki efekt nie jest wyłącznie brakiem wystarczająco sprawnej ręki, ale również nieodpowiednim przygotowaniem paznokci do pomalowania.

Pamiętajmy, że usunięcie skórek jest jednym z podstawowych kroków wykonywania wspomnianego zabiegu na dłoniach. Pominięcie tej czynności oznacza niechlujny wygląd, a tego nie uratuje nawet najpiękniejszy kolor lakieru.

Przedłużone paznokcie

Nieudany manicure był powodem płaczu użytkowniczki Calamity xo, która, wybierając się do salonu, oczekiwała zniewalającego efektu. Dziewczyna zażyczyła sobie, by jej paznokcie przedłużono metodą akrylową. Jak się szybko okazało, pracownica nie miała wystarczających kompetencji, by wykonać taką usługę poprawnie.

Klientka, tuż po zamknięciu drzwi, wpadła w prawdziwą rozpacz. Każdy z jej paznokci miał zupełnie inną długość, a ich stan był, delikatnie mówiąc, niezbyt dobry. Naturalna płytka Calamity wyglądała na bardzo zniszczoną. Paznokcie pokryte akrylem były całe połamane. Dziewczyna przez długi czas doprowadzała je do stanu sprzed wykonanej usługi.

Doświadczenia tych użytkowniczek to przestroga przed wykonywaniem zabiegów w podejrzanych salonach i zbyt niskiej cenie. Zawsze sprawdzajcie najpierw opinie dotyczące usługi!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nieudany manicure
youtube.com/ Angie Crystal

Angie Crystal, wybierając się do salonu w swojej okolicy, liczyła na piękny, estetyczny manicure. Zamiast tego wyszła z paznokciami, które swoją strukturą przypominały… gumę!

nieudany manicure
youtube.com/ Laura Lee

Zalane skórki i źle utwardzony lakier okazały się koszmarem innej klientki.

nieudany manicure
youtube.com/ Calamity xo

Calamity odwiedziła salon z prośbą o przedłużenie jej paznokci metodą akrylową. Klientka z pewnością nie spodziewała się takiego efektu…

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda podjęła ważną decyzję. „Przestałam pić alkohol, bo mój mąż nie pije”
  2. Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z TVP: ”Można było zrobić to w bardziej elegancki sposób”
  3. Syn Kasi Nosowskiej zaręczył się. Jego teściowa to znana dziennikarka
  4. Turystki chciały zrobić zwykłe selfie. Uwieczniły na zdjęciu coś, co pomogło schwytać przestępczynię
  5. Mama była przerażona mieszkaniem syna. Gdy weszła do środka ścięło ją z nóg

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.