Zdjęcie zrobione na plaży w miejscowości Tofta zadziwiło internautów. W kadrze uwieczniono moment, kiedy samolot szwedzkich Sił Powietrznych przelatywał niemalże nad głowami plażowiczów. Ludzie z przerażeniem patrzyli w niebo.

34-tonowy samolot przeleciał niemalże nad głowami ludzi wypoczywających na plaży. Wielka machina leciała naprawdę nisko, wzbudzając lęk wśród plażowiczów.

Niecodzienna sytuacja na plaży

Na plaży w szwedzkiej miejscowości Tofta doszło do niecodziennych scen. Kiedy plażowicze spokojnie korzystali z pięknej pogody i relaksowali się na plaży, nad ich głowami pojawiła się 34-tonowa machina.

Samolot szwedzkich Sił Powietrznych przeleciał niemalże tuż nad ich głowami. Ludzie ze strachem w oczach skierowali wzrok w kierunku nieba.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Wszyscy zastanawiali się, co się dzieje. Co to mogło być? Latał jakieś 60 metrów nad głowami, w odległości 25 metrów od plaży. To kompletnie idiotyczne, było tam pełno kąpiących się – powiedział Petri Lehtone, świadek niecodziennej sceny, jak podaje o2.pl.

Samolot miał lecieć początkowo wzdłuż linii brzegowej, a następnie skręcić w kierunku lądu. Zdaniem przedstawiciela szwedzkich Sił Powietrznych w zdarzeniu nie było niczego nadzwyczajnego.

Wiele osób jednak było szczerze przestraszanych, widząc w tak bliskiej odległości wielką machinę.

Zobacz zdjęcie:

plaża
fot. Twitter

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Córka legendy sportu zmarła w tragicznych okolicznościach. Miała 4 lata
  2. Jest żoną szejka arabskiego. Polka ujawniła, jak naprawdę wygląda jej życie
  3. Poznajesz, kto jest na zdjęciu? Dziś ma 61 lat, w Sopocie dała popis

Źródło: o2.pl

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.