Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nikt nie spodziewał się jej śmierci. Nie żyje Lorina Kamburowa, miała 30 lat
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 28.05.2021 20:01

Nikt nie spodziewał się jej śmierci. Nie żyje Lorina Kamburowa, miała 30 lat

nie żyje
fot. marco7983/canva.com

Nie żyje aktorka Lorina Kamburowa znana z hollywoodzkich horrorów. Gwiazda niedawno wylądowała w szpitalu z powodu poważnych problemów zdrowotnych. Miała zaledwie 30 lat.

Lorina Kamburowa powinna być doskonale znana wszystkim fanom filmów grozy. Aktorka wystąpiła między innymi w filmie „Leatherface”, który jest częścią kultowej już serii pod tytułem „Teksańska masakra piłą mechaniczną”.

Niestety nie będzie nam już dane zobaczyć tej aktorki na ekranie kina w nowych produkcjach, ponieważ media niedawno obiegła wiadomość o jej niespodziewanej śmierci.

Nie żyje Lorina Kamburowa

Choć aktorka miała zaledwie 30 lat, to zmagała się ostatnio z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jak przekazuje o2.pl, aktorka trafiła do szpitala z powodu zapalenia płuc, które wywołane zostało koronawirusem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Choć pandemia już znacząco zwolniła i również w naszym kraju pojawiają się informacje o coraz mniejszej ilości wykrywanych przypadków, to nie wolno nam zapominać, że koronawirus nie zniknął sobie ot, tak.

O śmierci aktorki napisał między innymi jej przyjaciel.

Dzisiaj rano nadeszły okropne wieści ze szpitala – nasza Lorina nie zwalczyła choroby – napisał w czwartek przyjaciel aktorki, fotograf Gennadij Awramenko.

To straszne, że tak młoda osoba odeszła z tego świata. Niestety takie wydarzenia często uświadamiają nas, że choć teraz czujemy się dobrze i nic nam nie dolega, to wcale nie musi być tak cały czas.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: o2.pl