Norbi, twórca quizów, ostro krytykuje zachowanie gwiazdora Norbiego, który szyderczo skomentował nieszczęśliwy wypadek Norbiego od petard. Jego komentarz nie pozostawia suchej nitki na piosenkarzu Norbim.

Podczas sylwestra doszło do nieszczęśliwego wypadku Norbiego, w którym stracił palce po wybuchu petardy. Internet zawrzał i domagał się oficjalnego stanowiska Norbiego w całej sprawie. Redakcja Lelum zadzwoniła do piosenkarza, by uzyskać oficjalne stanowisko. Chwilę po opublikowaniu artykułu, do redakcji zgłosił się Norbi, określający siebie jako internetowy twórca quizów, którego zbulwersowały słowa gwiazdora o „wkładaniu palców”.

Wywiad z Norbim

Norbi, gwiazdor i piosenkarz, powiedział redaktorom Lelum.pl, żeby „palce wkładać tam gdzie trzeba”. Podczas rozmowy śmiał się do rozpuku.

– Bardzo mi przykro i cieszę się, że to nie ja! Palce powinno wkładać się tam, gdzie trzeba. Na szczęście ja mam wszystkie palce na miejscu! – skomentował piosenkarz Norbi.

ZOBACZ TAKŻEPetarda urwała palce Norbiemu. Szokujące nagranie [Mamy komentarz Norbiego]

Norbi OSTRO ripostuje

Norbi, twórca quizów, nie mógł powstrzymać się od mocnej riposty. Zdecydował się oficjalnie skomentować sprawę, gdyż irytuje się, że ktoś kto posługuje się taką samą ksywą jak on, naśmiewa się z Norbiego od petard.

Nie wierzę w to, co słyszałem. Jak można tak nabijać się z ludzkiego nieszczęścia. „Wkładać palce tam, gdzie trzeba”?! Kto to mówi? Tamten poszkodowany Norbi zachował się jak człowiek z klasą, cierpiał ale milczał. Fajnie, że Norbi chce nabić sobie fejm na czyimś nieszczęściu. „Kobiety są gorące” spoko kawałek, tylko stary twoje czasy już się skończyły! Gościu, weź ochłoń i zostaw rodzinę i bliskich Norbiego w spokoju – skomentował wściekle Norbi, internetowy twórca quizów.

Norbi „pozdrowił” Norbiego wulgarnym gestem… Przesadził?

Norbi Quiz
Lelum.pl

 

Zobaczcie SZOKUJĄCE nagranie całego zajścia:

Zobacz też inne wideo:

ładowanie...

Zobacz również