Nos był dla kobiety największym kompleksem. Przez niego nie była już nawet w stanie patrzeć na swoje odbicie w lustrze. W końcu zdecydowała się na operację plastyczną, która zmieniła jej życie. Z brzydkiego kaczątka stała się pięknym i pewnym siebie łabędziem.

Czy są na świecie kobiety, które nie mają kompleksów? Za grube nogi, brak wcięcia w talii czy zbyt pyzata twarz. To zupełnie normalne. Takie właśnie jesteśmy i to czyni nas wyjątkowymi jednostkami. O ile niektóre z nas zdążyły już do nich przywyknąć, innym uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. W wielu przypadkach doprowadzają nawet do stanów lękowych czy depresji.

Nos był jej największym kompleksem 

Pamela od lat boryka się z zaawansowanym trądzikiem różowatym, który w pewnym momencie skutecznie uniemożliwił jej normalne życie i całkowicie odebrał pewność siebie. Oprócz tego, że jej skóra na twarzy pokryta była nieestetycznymi bliznami, jej nos zaczął niebezpiecznie puchnąć i nabierać nienaturalnych rozmiarów. 

 Właśnie dlatego zdecydowała się na udział w znanym programie telewizyjnym The Doctors.

– Kiedy miałam piętnaście lat, miałam piękną skórę. Problemy zaczęły się w okresie dojrzewania, kiedy pojawił się trądzik. Zaczęło się robić naprawdę nieciekawie- wspomina kobieta.

Schorzenie szczególnie mocno zaczęło być widocznie po ciąży. Nagły wybuch trądziku, tłusta cera i puchnięcie nosa, którego sama nie potrafiła zahamować. Patrzenie na swoje odbicie w lustrze stało się dla niej nie do zniesienia.

Operacja zmieniła ją nie do poznania

Uznawana na całym świecie chirurg plastyczna postanowiła wziąć kobietę pod swoje skrzydła i przywrócić jej utraconą pewność siebie.

– W zaawansowanych stadiach wymagana jest interwencja chirurgiczna. Chciałbym wykonać wszystkie te zabiegi bezpłatnie, jeśli je zaakceptujesz – powiedziała doktor Zedlit.

Po trzech miesiącach leczenia Pamela ponownie pojawiła się w studio, a efekty dosłownie powalają na kolana. 

– To naprawdę nowy początek – wykrzyczała szczęśliwa kobieta.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Nos
fot. YouTube.com
The Doctors

Nos, który nieustannie puchł był jej największym kompleksem.

nos
fot. YouTube.com The Doctors

Wygląda jak nowa osoba!

 

 1. ZOBACZ TEŻ:
  1. Chwyta za serce. Dziennikarz ujawnił fakty z przeszłości głównej twarzy Wiadomości TVP, Michała Adamczyka
  2. Dramatyczne sceny na Morskim Oku. Koń przy wozie się spłoszył, uderzył w pełnym pędzie
  3. Znamy szczegóły na temat bonu 500 plus na wakacje. Ustawa może rozczarować wielu
  4. Bliźniaczki syjamskie mogły nigdy nie przeżyć operacji. Niewiarygodne, jak wyglądają po 14 latach
  5. Dramatyczne wieści, nie żyje wielka gwiazda estrady. Rodzina przekazała smutną wiadomość
  6. Watykan potwierdził smutne informacje. Chodzi o Benedykta XVI

źródło: youtube.com

Poprzedni artykułPolicja dostała wezwanie do domu starszej kobiety. Siłą weszli do środka, ich oczom ukazał się piorunujący widok
Następny artykułZnamy kulisy kręcenia ”Nasz nowy dom”. Niewiarygodne, jak naprawdę wygląda praca na planie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.