Instagram Kasi Nosowskiej podbija polski Internet. To doskonała alternatywa dla Polek, które mają dość pełnych od botoksu królowych social mediów. Katarzyna Nosowska regularnie nagrywa filmiki obśmiewając show-biznes i panujące mody na bycie total fit. Wszystko z charakterystycznym dla artystki poczuciem humoru i dystansem.

W najnowszym instagramowym nagraniu Katarzyna Nosowska wzięła pod lupę modę na powiększanie ust. Pokazała swoim obserwującym jak domowym tańszym sposobem, można uzyskać taki sam efekt.

– Czołem dziewczyny! Nie każda z nas ma bardzo dużo pieniędzy, aby odmienić swoje oblicze w gabinecie medycyny estetycznej. Pokażę Wam dzisiaj jak zrobić to samodzielnie. Zamalowujemy po prostu to, co mamy. Kurde, jeszcze bardziej zamalowujemy, bo cały czas widać to stare, brzydkie, wstrętne. Chodzi o to, żeby nadać sobie nowy kształt. Teraz przypudrowujemy to, co przykryłyśmy. Nie żałujcie pudru. A teraz nakreślamy nowy kształt ust. Nie krępujcie się! Nigdy dosyć ust! Pamiętajcie, że to jest dużo tańsze niż zabieg u doktora. Osobiście uważam, że taka wielkość mnie zadowala — podsumowała Nosowska.

Co motywuje do powiększania ust? Kasia zna odpowiedź

– Jeżeli dolna warga jest pełna, naprawdę pełna, to od razu sprawiamy wrażenie osób swobodnych erotycznie. Nasz wygląd od razu sugeruje ogromną przyjemność. Pamiętajcie, że im pełniejsze usta, tym mężczyzna spodziewa się większych uciech. Teraz widzicie jak to wygląda. Może się dziać wieczorem! Mężczyźni uwielbiają pełne usta! — dodała wokalistka.

Katarzyna Nosowska idealnie podsumowała wszystkie fanki powiększania ust. Myślicie, że Anella i Siostry Godlewskie, które słyną z monstrualnych ust, będą żywić do niej urazę?

KONIECZNIE ZOBACZ FILMIK:

Mój tutorial! Zapraszam:)

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

Na Instargramie Kasi możecie zobaczyć pozostałe części tutorialu makijażu.

To wszystko to ironia, za którą internauci pokochali Nosowską. Można jedynie domniemać, że siostry Godlewskie były inspiracją dla Kasi.

Podoba się wam Instagram artystki?

ZOBACZ TEŻ:

  1. 23 kwietnia nastąpi koniec świata? Planeta ma uderzyć w Ziemię
  2. Madox wydał teledysk z ambitnym tekstem. „Ku*wa, ku*wa, ku*wa…”
  3. Płyta Taconafide jest już w sieci. Zbiera bardzo pozytywne opinie