Nostradamus to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów na świecie. Jego przepowiednie są przedmiotem dyskusji już od setek lat. Francuski astrolog opracował przepowiednie także na rok 2018. Część z nich już się sprawdziła. Co jeszcze może spotkać ludzkość?

Michel de Nostredame (potocznie nazywany Nostradamusem) zasłynął na całym świecie nie tylko ze swoich proroctw. Żył w XV wieku i doradzał królowej Francji Katarzynie Medycejskiej w zakresie astrologii, matematyki, medycyny. Był także prorokiem i okultystą. Jego proroctwa opisują katastrofy, takie jak plagi, trzęsienia ziemi, wojny, powodzie, inwazje, morderstwa czy bitwy.

Co ciekawe, jego wiele wizji się sprawdziło, a najbardziej znanymi są zapiski, które dotyczą końca świata. Właśnie w nich możemy znaleźć informacje dotyczące 2018 roku, w którym wydarzyć ma się wiele katastrof dotykających ludzkość na całym świecie.

Katastrofy w 2018 roku

Francuski jasnowidz do tej pory przepowiedział globalne ocieplenie, które faktycznie nastąpiło. W 2018 roku ma jednak nastąpić znaczne pogorszenie klimatu, niebo ma się otworzyć, a wszystkie pola zapłoną ogniem.

Nostradamus przepowiedział również śmierć Papieża i III Wojnę Światową, o której mówi również jeden z polskich jasnowidzów – Krzysztof Jackowski.

Mabus wkrótce umrze, a po tym zdarzeniu straszne zniszczenie ludzi i zwierząt. W jednej chwili człowiek będzie świadkiem zemsty. Setki rąk, pragnienia, głodu – kiedy kometa przeleci – opisał wizje francuski jasnowidz.

Nostradamus – przerażające zapiski

Według portalu astroweb.pl jasnowidz przewiduje również ogromne trzęsienie ziemi, które dotknie cały świat. To spowoduje tragiczny w skutkach kryzys gospodarczy.

Nostradamus zapisał również wizję, która dotyczy wybuchu wulkanu uważanego za najbardziej niebezpieczny. Jasnowidz mówi o wulkanie Wezuwiusz, który znajduje się na wysokości 1281 m n.p.m. i którego erupcja ma nastąpić właśnie w 2018 roku.

Myślicie, że przepowiednie francuskiego jasnowidza również się sprawdzą?

ZOBACZ TEŻ:

  1. SZOK! Jacek Poniedziałek NAGO na Instagramie
  2. Avicii nie żyje. Partnerka publikuje pożegnalne SMS-y. Wylała się fala krytyki
  3. Chajzer opublikował zdjęcie z dzieckiem. Internauci go zlinczowali

Źródło: buzz.gazeta.pl

Poprzedni artykułAvicii nie żyje. Partnerka publikuje pożegnalne SMS-y. Wylała się fala krytyki
Następny artykułKożuchowska była MOLESTOWANA?! „Nadużywał swojej władzy”
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl