Novak Djokovic potwierdził najgorszy scenariusz — jest zakażony koronawirusem. Światowej sławy tenisista jest również organizatorem cyklu turniejów pokazowych. Podczas ich trwania wykryto zakażenie u trzech innych zawodników. Gwiazdor świata sportu zawiera oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Novak Djokovic potwierdził, że po przyjeździe do rodzinnego Belgradu razem z partnerką od razu poddali się testom, które jednoznacznie ukazały dodatni wynik. Dzieci tenisisty na szczęście są zdrowe. 

Znany tenisista potwierdził najgorsze — Novak Djokovic zakażony COVID-19

Serbski sportowiec wydał oficjalne oświadczenie, w którym informuje, że zdawał sobie sprawę z niebezpieczeństwa związanego z epidemią koronawirusa, jednak zapewnia, że nie miał złych intencji i nie mógł przewidzieć tak poważnych skutków turnieju, którego był organizatorem.

– Turniej powstał, by pomóc tenisistom z południowo-wschodniej Europy w odzyskaniu formy i możliwości sprawdzenia się podczas ciężkich okoliczności pandemii — powiedział tenisista w oficjalnym oświadczeniu cytowanym przez polsatnews.pl.

  1. Tragedia znanej aktorki, jej partner popełnił samobójstwo. Media obiegła tragiczna wiadomość, skoczył z 27.piętra
  2. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  3. 6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły

Sportowiec przeprasza za turniej

Novak Djokovic przeprasza za każdy przypadek, w którym do zarażenia koronawirusem doszło podczas zorganizowanego turnieju tenisa. Serb to niejedyny sportowiec, u którego potwierdzono COVID-19. Niedawno pisaliśmy o pozytywnym wyniku testu Adama Małysza.

– Mam nadzieję, że to nie wpłynie na sytuację zdrowotną każdego chorego i każdy wyzdrowieje. Ja pozostanę w izolacji przez 14 dni, a za pięć dni powtórzę test  – podsumował Novak Djokovic, w oświadczeniu cytowanym przez polsatnews.pl. Mamy nadzieję, że choroba tenisisty jak i wszystkich osób zarażonych minie przy minimalnych objawach. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Novak Djokovic
foto Instagram @djokernole

Novak Djokovic potwierdził najgorsze. Jest zarażony koronawirusem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kilka dni temu Michał popełnił samobójstwo. W katolickiej szkole prześladowano go za orientację, tak kończy się nienawiść do LGBT
  2. Zatrważające doniesienia. Zakaz zbliżania się do plaż. Najwyższy stan ostrożności wprowadzony na północy Francji
  3. Śmierć w rodzinie polskiego polityka. Szef partii przeżywa trudne chwile
  4. Życzenia na „Dzień Ojca” od Prezydenta i Pierwszej Damy
  5. Jak rozpoznać niewiernego faceta? To on zada ci jedno pytanie, tuż przed zdradzeniem cię
  6. Wszystko w dniu urodzin Kaczyńskiej. Mamy zdjęcia, mówią same za siebie

Źródła: wikipedia.com, polsatnews.pl

 

Poprzedni artykułSłodki mops nie może się obudzić. A wy jesteście gotowi na nowy dzień?
Następny artykułNie żyje Lesław. Media właśnie obiegła najtragiczniejsza z informacji
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.