Lato to czas, w którym chętnie zmieniamy swoje fryzury. Tej tendencji uległa także Kate Middleton. Księżna zmieniła ostatnio styl strzyżenia, a także… rozjaśniła swoje pasma. Jak prezentuje się nowa fryzura Kate Middleton? Według nas jest to idealna fryzura na lato!

To bezapelacyjna Królowa stylu. Jej niebanalne kreacje wyróżniają ją na tle innych kobiet z rodziny królewskiej. W temacie włosów była ona jednak zawsze dość zachowawcza. Eksperymentowała co najwyżej z długością pasm, pozwalając sobie na skrócenie ich o kilka centymetrów, dlatego nowa fryzura Kate Middleton zaskoczyła nas jeszcze bardziej.

Jak prezentuje się nowa fryzura Kate Middleton?

Księżna zdecydowała się na wycieniowanie włosów na całej długości. Dodało to jej fryzurze niesamowitej lekkości, idealnej na letni czas. Ta technika cięcia zmiękczyła mocne rysy twarzy Kate oraz podkreśliła atuty jej urody.

Ale to nie wszystko!

Kate Middleton rozjaśniła swoje włosy za pomocą metody refleksów i zafarbowała pasma na karmelowo. Jest to trend, który wypromowała jakiś czas temu Jennifer Lopez. Księżna zachowała stylowy charakter fryzury, jednakże nadała jej zupełnie nowego akcentu.

Nowa fryzura Kate Middleton

fot. www.instagram.com/kensingtonroyal/
fot. www.instagram.com/kensingtonroyal/
fot. www.instagram.com/kensingtonroyal/

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.