Czasy, gdy bieliznę nosiło się wyłącznie pod ubraniem, już dawno minęły. Na wybiegach i ulicach coraz częściej widzimy stylizacje, w których gra ona główną rolę — biustonosz widoczny pod przezroczystą bluzką, koronkowe body połączone z jeansami i elegancką marynarką. Możliwości jest wiele, ale zasada ta sama — w tym sezonie bieliznę pozostawiamy na wierzchu!

Nowa, pełna żywych kolorów seria Fantasy Spotlight to luksusowy, misternie wykonany biustonosz bez fiszbin, który został ozdobiony haftowanymi motywami kwiatowymi. W połączeniu z przezroczystym materiałem z siateczki tworzy idealny zmysłowy look. 

Triumph – pokaż swój styl

W tym miesiącu marka Triumph stawia na zmysłową kolekcję Style – pokaż swój styl. Nowa ozdobna seria Palm Spotlight łączy codzienny komfort i modę, dzięki naturalnym krojom i modnym kolorom. 

mat. prasowe

W tym sezonie kolekcja Style została zainspirowana sesją
zdjęciową z 1970 roku z archiwum marki Triumph. Koncept
sesji opierał się na motywach kwiatowych w różnych formach.
Połączenie piękna dojrzałych już kwiatów i ich delikatnych
płatków z żywymi kolorami daje bardzo kobiecy i świeży efekt.

mat. prasowe

Zobaczcie same – ta bielizna po prostu zachwyca wykończeniem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mat. prasowe

Taki biustonosz aż szkoda chować pod ubraniem! Będzie ładnie wyglądał pod półprzezroczystą koszulą.

mat. prasowe

Haftowane majtki marki Triumph zachwycają detalami.

 

Poprzedni artykułMakijaż 5-letniej dziewczynki wywołał w sieci burzę. Matka została zlinczowana za konturowanie twarzy córki
Następny artykułTatuaż gwiazdy wywołał w sieci burzę. Internauci twierdzą, że przywodzi na myśl… holocaust
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.