Wczoraj do polskich mediów dotarła przykra wiadomość o śmierci 53-letniego dziennikarza Kamila Durczoka. Dziennikarz zmarł nad ranem. Dziś w sieci pojawiły się informacje ws. jego pogrzebu, który odbędzie się 19 listopada. 

Jak przekazuje Fakt, Kamil Durczok ma zostać pochowany obok swojego ojca na cmentarzu przy Parafii Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie. 

Pogrzeb Kamila Durczoka 

W piątek odbędzie się uroczyste ostatnie pożegnanie Kamila Durczoka. Informacje na temat pogrzebu przekazał już we wtorek przyjaciel dziennikarza — Witold Pustułka.

Pogrzeb Kamila w piątek o godz.9.00 w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Jego ukochanej Kostuchnie — czytamy w poście na Facebooku. 

Dziś Fakt dotarł do informacji związanych z jego dokładnym miejscem spoczynku. Jak podaje portal, Kamil Durczok zostanie pochowany obok swojego ojca — Krystiana Durczoka, który odszedł w 2016 roku. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ojciec dziennikarza nie był związany ze światem show-biznesu. Po jego śmierci Durczok opublikował w swoich social mediach poruszający wpis: 

-Rano umarł mój tata. Człowiek, któremu wszystko zawdzięczam. RIP. 

Od wczoraj sieć zalewają pożegnania Durczoka. Głos zabrały między innymi: Agata Młynarska, Edyta Górniak, czy Monika Olejnik. 

Zobacz zdjęcie: 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Internautka wspomina przypadkowe spotkanie z Kamilem Durczokiem
  2. Oświadczenie szpitala po śmierci Kamila Durczoka. Podano przyczynę śmierci
  3. Na co chorował Kamil Durczok? Dziennikarz lata temu poznał przykrą diagnozę 

Źródło: Fakt.pl 

 

 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.