Straż Graniczna podała za pośrednictwem Twittera nowe wieści z granicy polsko-białoruskiej. Na zamieszczonym wideo widać, co dzieje się w obozie migrantów. Jak się okazuje, po stronie białoruskiej przy przejściu granicznym w Bruzgach koczuje grupa cudzoziemców i jest to nowe obozowisko.

Według informacji, które przekazuje Straż Graniczna, łącznie w tym rejonie koczuje ok. 1000 cudzoziemców.

Straż Graniczna: przy przejściu granicznym w Bruzgach koczuje grupa cudzoziemców

Straż Graniczna publikuje na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych komunikaty odnośnie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Tym razem pojawiło się nowe nagranie, które wskazuje na to, że po stronie białoruskiej powstało nowe obozowisko.

Po stronie białoruskiej przy przejściu granicznym w Bruzgach koczuje grupa cudzoziemców-to nowe obozowisko. Na starym, kilkaset metrów dalej wciąż pozostają osoby. Łącznie w tym rejonie koczuje ok. 1000 cudzoziemców. Pozostałe osoby zostały zabrane przez służby białoruskiej – czytamy na Twitterze Straży Granicznej. 

 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zobacz post:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Internautka wspomina przypadkowe spotkanie z Kamilem Durczokiem
  2. Oświadczenie szpitala po śmierci Kamila Durczoka. Podano przyczynę śmierci
  3. Na co chorował Kamil Durczok? Dziennikarz lata temu poznał przykrą diagnozę 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.