Noworodek został znaleziony 8 maja na wysypisku śmieci w Czerwonym Borze. Martwe niemowlę zauważył pracownik Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w czasie godzin pracy. Śledztwo wciąż trwa, jak przekazuje wiadomosci.onet.pl, rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa poinformował o zatrzymaniu dwóch osób w tej sprawie.

Do tej pory nie są znane szczegółowe okoliczności śmierci noworodka z Podlasia. Przyjęty obecnie kierunek śledztwa dotyczy art. 148 Kodeksu karnego, czyli zbrodni zabójstwa – przekazał prok. Rafał Kaczyński, jak podaje tvp.info. Biegli z Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku poinformowali jedynie, że przyczyną śmierci był uraz wielomiejscowy. 

Martwy noworodek znaleziony na wysypisku śmieci

8 maja pracownik wysypiska śmieci w Czerwonym Borze znalazł martwego noworodka, leżącego wśród odpadów. Wstępne założenia prokuratury wskazują na zabójstwo niemowlęcia, jednak nie jest to jedyna wersja wydarzeń. Jak podaje rmf24.pl, biegli z Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku przekazali, że bezpośrednią przyczyną śmierci był uraz wielomiejscowy. 

Natomiast rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa poinformował o zatrzymaniu dwóch osób, powiązanych ze sprawą śmierci noworodka. Krupa podkreślał, że wspomniane osoby nie są podejrzane, zatrzymano je jedynie w związku z czynnościami wykonywanymi przez policję w czasie śledztwa. 

Nawet nie używam stwierdzenia, że to są osoby podejrzane, podejrzewane. Zostały zatrzymane w związku z tą sprawą – wyjaśnia rzecznik podlaskiej policji, jak podaje wiadomosci.onet.pl

  1. Nie żyje 22-letnia gwiazda. Miała popełnić samobójstwo, ”Jestem słaba, przepraszam”.
  2. Dziś Agnieszka Chylińska obchodzi 44. urodziny. Niebywałe, jak się zmieniała na przestrzeni lat
  3. Koniec ”M jak miłość”. W ostatnim odcinku widzowie pobledną, Olek zrobi najgorszą możliwą rzecz.

Śledztwo wciąż trwa 

Tragiczna śmierć noworodka wciąż pozostaje tajemnicą. Prokuratura nie podaje żadnych szczegółów sprawy, podkreślając jedynie, że trwa intensywne śledztwo. 

 – Trwają intensywne czynności procesowe zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informuje prokurator Rafał Kaczyński, jak cytuje tvp.info.

Co więcej, wciąż nie udało się ustalić, kim jest matka dziecka. Noworodek został pochowany na cmentarzu komunalnym w Zambrowie. Więcej informacji w tej sprawie będziemy przekazywać na bieżąco.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

noworodek
fot. facebook.com/Polska Policja

Martwy noworodek został znaleziony na wysypisku śmieci, śledztwo wciąż trwa. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tajemnicze zjawisko na niebie. Co się dzieje?
  2. Rząd przedłużył zakaz dotyczący nas wszystkich. Nie wiadomo do kiedy
  3. Andrzej Duda poszedł na zakupy. Nagranie zdobywa popularność a internauci pytają o ceny.
  4. Dominika Gwit nie wytrzymała i zalała się łzami. ”W sercu już nie raz na przestrzeni ostatnich lat miałam żal i smutek”.
  5. Najmądrzejsze rasy psów. Już wiadomo, które psy zostawiają inne daleko w tyle.
  6. Strajk Przedsiębiorców. Syreny, awantura, krzyki i policja w Warszawie. Co się dzieje?

Źródło: wiadomosci.onet.pl, rmf24.pl 

Poprzedni artykułNie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet świata. Okoliczności śmierci rodzą wiele pytań
Następny artykułDziś 44. urodziny Agnieszki Chylińskiej. Czego życzycie artystce?
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.